Çözüldü Epic Games'den alınan ücretsiz GTA 5 sonradan indirilebilir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Emrah Demir

Centipat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi Epic Games'de de GTA 5 ücretsiz oldu ve GTA 5 Epic Games hesabımdaki kütüphanemde ekli ama bilgisayarım olmadığı için GTA 5'i indiremiyorum. Yaklaşık 2 hafta sonra PC toplayacağım şu an aldığım GTA 5'i sonradan indirebilir miyim?

Epic Games'de bu şekilde oyun kazanmaları kalıcı değil bence.

Epic Games'de ne zaman oyun yüklesem ve kütüphaneye eklesem belli bir süre sonra oyun kendiliğinden siliniyor ve kütüphaneden de kayboluyor.
Öyle bir şey olmuyor. Kaç oyunum var aylar sonra yüklediklerim oluyor hiçbiri yok olmadı.

Bende oluyor. Şu ana kadar 2 oyun yükledim ve ikisi de gitti. Kütüphaneye eklediğim 1 oyunda gitti yüklemeye zaman bulamadığımdan.

Bu fırsatı yine kullanıyorum. Kaybolduğu gibi dönüşünü yaparım size.

Ekran Alıntısı.PNG

İndirmeyi düşünmüyorum ben. Eğer ücretsiz indirme süresi bittiğinde kalacak mı göreceğim. Eğer kalırsa yüklerim belki.

Kaybolursa da sorun yok zaten orijinal CD mevcut elimde. :) Zamanında 180 TL verip köşeye attım sıkıldıktan sonra.

Belkide benim hesap bug gibi bir duruma girdi bilemiyorum artık.

Kütüphanede kalsın istedğiniz zaman indirip oyanayabilirsiniz bende ekledim ama indirmiyorum çünkü yoğunluk var benim internet iyi de 55GB Just Cause4’ü 1 buçuk saate indirdi şimdi indirmenizi tavsiye etmem 2-3 gün geçsin yoğunluk da kalkar o zaman rahat rahat indirirsiniz:)

Geri
Yukarı