Epic Games'den EA FC 24 alınır mı?

Hangisini düşünüyorsun hocam? FIFA futbol konusunda rakipsiz ama senin sorun oyuna göre değişir. RDR2+ metro serisi önerimdir.

İkisi de var zamanında metroyu bedava verdiler RDR2'yi ide geçen Steam'den aldım onun yerine TLOU veya GoW düşünüyorum.

Bence FIFA cek, TLOU optimizasyon ozurlusu bir oyun, GoW'u ben pek sevmiyorum ancak şahsi fikrim. Siz bilirsiniz.

Tamamdır hocam sağ olun.

10 dolara geliyor oyun. Oynuyorsanız tabi ki alınır :D Epic vs Steam goygoyunu bi kenara bırakın artık gözünzü seveyim ya :D

Ben epic kullanmıyorum ama EA FC 24(320TL) baya bir indirimde ve almak istiyorum. Ancak lisans modu kurulursa sorun olur mu diye şüphelerim var. Epic games mod ya da yama kurulumlarında sorun oluyor mu acaba bilen var mı?

Bu arada Allen Wake 2(488) ve Star War Jedi Survivor'da(400 TL) büyük indirim de günümüz türkiyesinde 300-400 tl'lik oyunlar çok uygun geliyor bu fırsatı kaçırmak istemiyorum. Maalesef Steam artık tek başına yeterli değil, dolar kuruyla oyun almak zorluyor. Epic Games pek sevmesem de kullanmak zorundayım artık. 😄

Geri
Yukarı