Epic Games'den oyunu başka bilgisayara yüklemek

LeonS.Kennedy

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Football Manager 2020'yi ücretsiz aldım Epic Games Store'dan. Nasıl yedekleyip diğer bilgisayarımda da oynayabilirim?

Oyunu yeniden indirmiş gibi oluyorsunuz. Hesabınız bir zarar görmez oynadığınız oyunların AC'si 3. parti yazılım gibi şeylerden yakalamazsa sizi. Ki bu da hile kullandığınız anlamına gelir.

Yedekleme işleminde herhangi bir yaptırım yok. Zararlı bir durumu yok yapabilirsiniz.

Ben yaptım bunu GTA 5'i başka bir diske aktardım ama Ubisoft'un oyunları gibi oyunu açmak için özel launcher istiyorsa pek bulaşma. Origins'i taşımaya çalıştım Uplay Launcher 20 GB güncelleme istedi diske geri atsam da yüklemek zorunda bıraktı o güncellemeyi.

Ben arkadaşımdan Ghost Recon Wildlands'i almıştım bende de vardı ancak indirme süresin çok uzun olduğundan dolayı indirmek istemiyorum bu yüzden. Bilgisayarıma aktardım ve kendi Uplay hesabımı açtım, doğrula dediğimde oyun dosyasını seçmemi istedi. Kısa bir taramadan sonra oyunum doğrulandı ve o haliyle 3-4 kere bitirdim. Bunlara dikkat edip bir yandan oyunun da aynı isimde olmasına dikkat edin örneğin: Arkadaşım da Ghost Recon Wildlands'in Gold Edition sürümüne sahipti, ben de öyleydim ancak benim sürümüm normal olsaydı sıkıntı yaşayabilirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı