Epic Games'e bağlı Rockstar Games hesabını değiştirme

BaranArslan

Decapat
Daha fazla  
Epic Games'ten RDR2 satın aldım, oyunu yükledim açtım ama farklı hesaptan açmak istedi. Epic Games'e bağlı olan Rockstar Games hesabı değiştirebilir miyim? Bilet atsam düzeltirler mi?

GTAV oynama hakları hem Social Club hem de Epic hesabına bağlıdır. Bu hesaplar bağlı kalmalıdır, aksi takdirde bu hesaplardan herhangi biriyle GTAV veya GTA Online oynayamazsınız.

Epic hesabınızın Social Club hesabınızla bağlantısını kaldırırsak, daha sonra başka bir Epic hesabı bağlansa bile Social Club hesabınızla GTA Online ve GTAV oynayamazsınız.

Ancak yine de Epic bağlantısını kaldırma işlemine devam etmek istiyorsanız, lütfen aşağıdaki bilgilerle bize geri dönün. Böyle mesaj yazdılar , yanlış anlamadıysam Social Club hesabını Epic'ten çıkarırsak Social Club hesabını başka bir Epic Games hesabında kullanamıyoruz.

GTAV oynama hakları hem Social Club hem de Epic hesabına bağlıdır. Bu hesaplar bağlı kalmalıdır, aksi takdirde bu hesaplardan herhangi biriyle GTAV veya GTA Online oynayamazsınız.

Epic hesabınızın Social Club hesabınızla bağlantısını kaldırırsak, daha sonra başka bir Epic hesabı bağlansa bile Social Club hesabınızla GTA Online ve GTAV oynayamazsınız.

Ancak yine de Epic bağlantısını kaldırma işlemine devam etmek istiyorsanız, lütfen aşağıdaki bilgilerle bize geri dönün. Böyle mesaj yazdılar, yanlış anlamadıysam Social Club hesabını Epic'ten çıkarırsak Social Club hesabını başka bir Epic Games hesabında kullanamıyoruz.

Bu GTA 5 için değil mi? Siz RDR 2 için istiyordunuz sanırsam. Karar size bağlı.

GTA 5'ten Türkçe mod kurdum diye ban yemiştim, belki ondan dolayı diyor olabilir ya da örnek vermiş olabilir.

Türkçe yama ile Online'a giremiyorsunuz. Uzun zamandır bu olay var ve girmek istediğinizde kaldırın diye uyarı veriyor. Ban yemezsiniz o sebeple.

GTA 5'ten Türkçe mod kurdum diye ban yemiştim, belki ondan dolayı diyor olabilir ya da örnek vermiş olabilir.

GTA 5'ten banınız varsa o Social Club hesabından bağını koparmanızda problem olmaz diye düşünüyorum. Zaten açamayacaksınız tekrar.

Türkçe yama ile Online'a giremiyorsunuz. Uzun zamandır bu olay var ve girmek istediğinizde kaldırın diye uyarı veriyor. Ban yemezsiniz o sebeple.

GTA 5'ten banınız varsa o Social Club hesabından bağını koparmanızda problem olmaz diye düşünüyorum. Zaten açamayacaksınız tekrar.
baya önce yedim

Yeni konular

Geri
Yukarı