Epic Games'i başka diske taşımak

Marjinal Mami

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Epic Games üzerinden AC Valhalla ve GTA V almıştım. Valhalla bittikten sonra onu silip GTA'yı ve Epic Games'i başka diske taşımak istiyorum. Epic Games oyunlarını nasıl başka diske taşıyacağımı biliyorum fakat Epic Games'in kendi istemci dosyalarını kes yapıştır yapmak herhangi bir yazılımsal sorun çıkarır mı?

Çok sağlıklı olmaz gibi bence ama benim çok teknik bilgim yok.
Onun yerine biraz uğraştırabilir ama GTA 5 dosyalarını biyerde tutarak Epic istemcisini Şili istediğin diskte tekrar kur. Sonra GTA 5 indirmesini başlatıp dosyaları kopyala o diske. Belki bu şekilde olabilir.

Arkadaşlar merhaba. Epic Games üzerinden AC Valhalla ve GTA V almıştım. Valhalla bittikten sonra onu silip GTA'yı ve Epic Games'i başka diske taşımak istiyorum. Epic Games oyunlarını nasıl başka diske taşıyacağımı biliyorum fakat Epic Games'in kendi istemci dosyalarını kes yapıştır yapmak herhangi bir yazılımsal sorun çıkarır mı?

Bu video yardımcı olacaktır.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Regedit vs. kayıtlarında muhtemelen eski konum gözükecek olduğundan, oyun dosyalarını başka diske yedekleyip daha sonra Epic Games'i kaldırın. Epic Games kurulumunu yeniden başlatıp bu sefer diğer diske kurun. Oyun dosyalarını da onun içine tekrar atın eski konumlarına. Oyunu indirmeye çalıştığınızda dosyaları doğrulayacaktır.

Epic Games'in kendi istemci dosyalarını kes yapıştır yapmak herhangi bir yazılımsal sorun çıkarır mı?
Çıkacaktır. Sorunu çözmek için Kayıt Defteri altından Epic Games kayıt girdilerini de güncellemeniz gerek.

Bunun için Başlat > Regedit yaıp Kayıt Defteri'ni açın. F3'e basıp açılan pencereye Epic nerede kurulu ise o konumu yazıp aratın. Mesela: C:\Program Files (x86)\Epic Games\

Bulunan girdileri yeni sürücü harfi ile değiştirin.

Örneğin:

1610273881764.png

Çıkacaktır. Sorunu çözmek için Kayıt Defteri altından Epic Games kayıt girdilerini de güncellemeniz gerek.

Bunun için Başlat > Regedit yaıp Kayıt Defteri'ni açın. F3'e basıp açılan pencereye Epic nerede kurulu ise o konumu yazıp aratın. Mesela: C:\Program Files (x86)\Epic Games\

Bulunan girdileri yeni sürücü harfi ile değiştirin.

Örneğin:

Eki Görüntüle 827348
Yaptım oldu. Teşekkür ederim Recep bey. İyi günler dilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı