Epic Games'i silmek oyunları da siler mi?

İşletim sistemi
Windows 8.1

Baki okur

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Rampage PSU
Daha fazla  
Arkadaşlar Epic Games'te bildiğiniz üzere GTA 5 ücretsiz oldu bende oyunu yükledim. Oyunu açtım kasıyordu zaten son günlerde de böyleydi bütün oyunlarda, ben GTA 5 oyununu 2 disk içerisinden D diskine kurdum Epic Games'in Launcher'i ise C diskinde ben şimdi format atarken C formatlasam D gider mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Epic Games'te bildiğiniz üzere GTA 5 ücretsiz oldu bende oyunu yükledim. Oyunu açtım kasıyordu zaten son günlerde de böyleydi bütün oyunlarda, ben GTA 5 oyununu 2 disk içerisinden D diskine kurdum Epic Games'in Launcher'i ise C diskinde ben şimdi format atarken C formatlasam D gider mi?

C diskine format atarak Epic Games'i silersen sorun olmaz ama programı kaldırırsan silinir galiba, silinmesini istemiyorsan oyunun bulunduğu klasörün ismini değiştir.

Format atarken eğer sadece C diskini silip kurarsanız, D diskine bir şey olmaz. Yalnız D diskine attığınız oyunu Epic Games de tekrar tanıtmanız lazım.
Şu şekilde yapabilirsiniz;
  1. Epic Games kurun.
  2. GTA 5 tekrar yükleyin. Yüzde 3 yada 5 olunca durdurun.
  3. Epic Games'i tamamen kapatın. Görev yöneticisinden kontrol edin.
  4. Yedeklediğiniz dosyayı Epic Games'in kurmuş olduğu GTA 5'in üstüne kopyalayın.
  5. Kopyalama bittikten sonra, Epic Games açın ve devam et diyin.
  6. Dosyaları doğrulamaya başlayacak ve kurmanız gerekmeyecek.
NOT: Epic Games de GTA tekrar D diskine kurulacaksa yedek aldığınız dosyanın adını değiştirin.

Ço
C diskine format atarak Epic Games'i silersen sorun olmaz ama programı kaldırırsan silinir galiba, silinmesini istemiyorsan oyunun bulunduğu klasörün ismini değiştir.
Yani direk Gta5 klasörünün ismini drğişeyim silinmez inşallah sorun çikmaz
Format atarken eğer sadece C diskini silip kurarsanız, D diskine bir şey olmaz. Yalnız D diskine attığınız oyunu Epic Games de tekrar tanıtmanız lazım.
Şu şekilde yapabilirsiniz;
  1. Epic Games kurun.
  2. GTA 5 tekrar yükleyin. Yüzde 3 yada 5 olunca durdurun.
  3. Epic Games'i tamamen kapatın. Görev yöneticisinden kontrol edin.
  4. Yedeklediğiniz dosyayı Epic Games'in kurmuş olduğu GTA 5'in üstüne kopyalayın.
  5. Kopyalama bittikten sonra, Epic Games açın ve devam et diyin.
  6. Dosyaları doğrulamaya başlayacak ve kurmanız gerekmeyecek.
NOT: Epic Games de GTA tekrar D diskine kurulacaksa yedek aldığınız dosyanın adını değiştirin.
Ama epic games silineceği için oyun gitmezmi diyorsunuz
Sizdrn cevap bekliyorum tam emin olmak için internetim bir daha bir gta 5 kaldiracağını zannetmiyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı