Epic Games'in 17 Aralık'ta vereceği gizemli oyun ne olur?

Öyle ama Cp2077 ile karşılaştırılamaz bence o oyun yani Cyberpunk’un çok ciddi bir kitlesi var.
A Total War sagayla çok farklı oyunlar, zaten o tarz oyunların kendisi değil de ileride yaptıkları DLC'ler para kazandırıyor, ayrıca Cyberpunk 2077 bedava verilirse hem CDPR markası zarar görmüş olur bence, hemde oyunu daha öncesinden alıp 2saatten fazla oynayanlar yani pek mümkün değil bence. Ben Assassin's Creed serisinden bir oyun vereceklerini düşünüyorum ki Assassin's Creed Origins veya Odyssey veya Metro Exodus patlatsalar tadından yenmez. E bir de indirim kuponu verirlerse eğer Epic bu indirimin kazananı olur gibi görünüyor.
Her ne kadar Cyberpunk ile farklı oyun olsun sonuçta yeni çıkan bir oyun. Ki zaten Cyberpunk verilir demiyorum. Para verip 2 saati geçenler bayağı tepki gösterir.

RDR 2 veya Cyberpunk vereceklerini hiç düşünmüyorum. Cyberpunk daha yeni çıktı ve RDR 2'nin Online versiyonu daha yeni satılmaya başlandı. Witcher 3, Metro Exodus veya Metro Last Light verebilirler.
RDR 2 verirlerse forumu bende bırakıyorum bir arkadaşın dediği gibi :D. Hele Cyberpunk verirlerse 😵.

RDR 2 veya Cyberpunk vereceklerini hiç düşünmüyorum. Cyberpunk daha yeni çıktı ve RDR 2'nin Online versiyonu daha yeni satılmaya başlandı. Witcher 3, Metro Exodus veya Metro Last Light verebilirler.
RDR 2 verirlerse forumu bende bırakıyorum bir arkadaşın dediği gibi :D. Hele Cyberpunk verirlerse 😵.

RDR Online mantıklı aslında zaten çok ucuza satıyorlar ve oyun neredeyse ölü gibiydi. Rockstar bu yüzden ayırıp satmaya başladı GTA Online gibi sömürecek onu. :)

Cyberpunk 2077 verirlerse almıyorum 😃 belki Red Dead Redemption 2 Online özelliğini verirler ama bu ihtimali pek olası görmüyorum ben.

Arkadaşlar bu şekilde olucak denmiş ama ne kadar doğru bilemem.

Dosya Ekleri

• 5B273047-1ADF-47A3-8C50-DE02C8A27270.jpeg
    5B273047-1ADF-47A3-8C50-DE02C8A27270.jpeg
    63,1 KB · Görüntüleme: 145

Geri
Yukarı