Epic Games'in 20 Mayıs 2021'de vereceği oyun ne olacak?

sonicnix

Centipat
Belki biliyorsunuzdur ki Epic Games 20 Mayıs 2021 tarihinde tahminlere göre özel bir oyun verecek. Sizce bu oyun ne olur? Var mı aramızda istihbaratı güçlü olan veya Epic Games'da çalışan?

Belki biliyorsunuzdur ki Epic Games 20 Mayıs 2021 tarihinde tahminlere göre özel bir oyun verecek. Sizce bu oyun ne olur? Var mı aramızda istihbaratı güçlü olan veya Epic Games'da çalışan?

Tahminimce ya Far Cry 4 ya da Fall Guys. Ama inşallah CoD AW verir, çok istiyorum oynamayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Amcam Epic Games'te çalışıyor gizli bilgi 20 Mayıs'ta Fortnite paketi verilecek (!).

Red dead diye ümitlenenler var ama sanmıyorum. Fall Guys olur diye tahmin ediyorum ama dediğim gibi emin değilim.
Rockstar Games aynı hatayı 2. kez yapmaz büyük ihtimal.Rdr serisini ücretsiz göreceğimizi sanmıyorum.Fall Guys da ucuz kaçar.Forza Horizon 4 bu aralar çok popüler.Belki onu verebilir.

Rockstar Games aynı hatayı 2. kez yapmaz büyük ihtimal. RDR serisini ücretsiz göreceğimizi sanmıyorum. Fall Guys da ucuz kaçar. Forza Horizon 4 bu aralar çok popüler. Belki onu verebilir.

Fall Guys verecek büyük ihtimalle ya da FC4 olmadı AC serisinden bir oyun. Ama Call of Duty'nin bir oyunu olsa mükemmel olur.

Geri
Yukarı