Epic Games'in altıncı ücretsiz oyunu Ghostwire Tokyo!

Final Fantasy VII remake vermeleri mümkün olur mu? Uzun zamandır istek listemde bir oyun. Epic Games en son 300 lira civarlarına kadar indirmişti fakat alamadım.
Yok vermezler, Tomb Raider oyunları dışında bedava verilen Square Enix oyunu hatırlamıyorum. NİER serisi, Final Fantasy XV gibi eski oyunlar varken çıkıpta 1 sene çıkan oyunu vermezler hemen.

Dahil degil. Haftanin ücretsizi olarak verilmisti.
1703437196142.png

Gizemli oyun olarak vermişlerdi, kapağı da bu şekildeydi.

Farketmiyor ki, gizemli ücretsiz oyunları destiny 2 ile vermeye başladılar.
En son verecekleri oyunda 1 hafta boyunca ücretsiz kalacak.
Hayir!?
Ücretsiz yilbasi tatili oyunlari sadece 1 gün ücretsiz kaliyor.
O en son dedigin normal her hafta da bir verilen ücretsiz oyunlar.
Yani sonuncu oyunda bir gün ücretsiz kalacak. Sonraki gün 1 haftalik ücretsiz oyun verilecek.

AAA oyun ama 1 hafta önce ücretsiz verildi daha, bir 6 ay falan geçmiş olması lazım ki gerçekten sevinilebilecek büyük oyun verildi diyelim, ben hala bir tane daha bekliyorum büyük oyun, büyük oyun vermeseler bile Hades, Superliminal, Dead Cells gibi kaliteli indie oyun vermeleri lazım.
1 hafta önce ücretsiz verilmedi. 3 ay olacak neredeyse.

Ghostwire Epic'te daha önce var mıydı yoksa bedava olunca mı eklendi?
Vardı.

Demek istediğimi anladınız zaten, sevinilecek bir oyun değil yani. Daha yeni bedava verilmemiş olsa bile rezalet bir oyun zaten, Bethesda böyle bir oyunu nasıl onaylamış o bile garip.

Aynen iyi bir oyun değil Bethesda ve oyunun başarılı kariyerli Japon yapımcısının böyle bir oyunu ortaya çıkarması dışında hele Epic ve Steam fiyatları da bir hayli garip ama sonuçta oyun bedava veriliyor yani bu yüzden sevinip sevinmemek tartışılır fakat o kadar da üzüntü duyulacak bir durum değil.

Geri
Yukarı