Epic Games'in sonraki ücretsiz oyunu ne olur?

@Lowell1 Senin gibi boş boş bunları yazanlara ne demeli? Seni ilgilendirir mi kimin ne kadar aldığı? Sende alabilirsin, sana alamazsın diyen veya silah çeken olmadı. Ek olarak Epic Games bunu önleyebilirdi ki IP sınırlaması koymuş, en fazla 5 adet alabiliyorsun. Yani burada kimseye 1 tane alın gibi bir vurgu yapmamış. Boş boş duyarlarınızı başka bir amaç uğruna kullanın, örneğin hayvanlara şiddet gibi.

@PrPredatorr Sende boş boş duyar kasıp ağlayanlar arasında gibisin, yahu kardeşim sana mı soracak Epic Games ne yapacağını? Adamlar dağıtıyor bu seni ilgilendirir mi? Alacaksan al, almayacaksan alma. Boş boş duyar kasmayın artık yeter.

Sen neden herkesi eleştiriyorsun ki Türkiye'de yapılması gereken bu sende biliyorsun bende biliyorum bu ülkede bedava şeylerin alınıp bilmeyen küçük çocuklara harçlıklarıyla satılacağını ben gördüm bunu.
Çoluğu çocuğu soymayın demek istiyorum. Bir de boş yapma demeyi öğrenmişsin ayıp değil mi burada maksatımız yardımcı olmak yardım almak.

@Lowell1 Senin gibi boş boş bunları yazanlara ne demeli? Seni ilgilendirir mi kimin ne kadar aldığı? Sende alabilirsin, sana alamazsın diyen veya silah çeken olmadı. Ek olarak Epic Games bunu önleyebilirdi ki IP sınırlaması koymuş, en fazla 5 adet alabiliyorsun. Yani burada kimseye 1 tane alın gibi bir vurgu yapmamış. Boş boş duyarlarınızı başka bir amaç uğruna kullanın, örneğin hayvanlara şiddet gibi.

Çok boş yapmışsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Lowell1 Sadece yazabileceğin ''Çok boş yapmışsın'' dan başka bir şey olamazdı zaten. Daha önce dediklerimi uygula sonra bana boş yaptığımı kanıtı ile sun ve söyle :) Ek olarak kendi yazdığın sözde ''Dolu'' sözleri tekrar tekrar oku, belki bir ışık belirir :)
@PrPredatorr Türkiye'ye özel bir durum değil, dünyada bedava yapıldı. Yardım almak veya yardım etmek amacınız olsa, boş boş kimin ne yaptığını söylemezdiniz. Kendi fikrinizi kendi çapınızda doğru görürseniz olacağı budur zaten.

Bütün gezdiğim yerlere göre olan ihtimaller. Özellikle Ubisoft oyunları olma ihtimalli yüksek.

- Civizilation VI
-The Crew 2
-Watch Dogs 2
-Minecraft

Geri
Yukarı