Epic Games'in verdiği Discord Nitro nasıl kullanılır?

4cyber1

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Model:Hp Laptop 15-db1xxx İşlemci:AMD Ryzen 3 3200 (4CPUs) 2.6 GHz Ekran Kartı:AMD Radeon Vega 3 Graphics Ram:4 GB
Epic Games'in nitrosunu aldım. Kütüphaneme falan gelmedi. Nasıl kullanacağım bu Nitro'yu?

Epic Games'in nitrosunu aldım. Kütüphaneme falan gelmedi. Nasıl kullanacağım bu Nitro'yu?

Epic Games hesabının bağlı olduğu maili kontrol et. Orada kodu kullan gibisinden bir seçenek olacak ona bas sonra kart bilgilerini gir, adresini gir ve Nitro'nu al. (kartında 18.36 TL olması lazım kontrol için çekip geri verecek.)

Epic Games hesabının bağlı olduğu maili kontrol et. Orada kodu kullan gibisinden bir seçenek olacak ona bas sonra kart bilgilerini gir, adresini gir ve Nitro'nu al. (kartında 18.36 TL olması lazım kontrol için çekip geri verecek.)
Hocam benim kartta 6 TL var sıkıntı olurmu

• 1. Adım: Öncelikle Epic Games Store’da bir hesap oluşturun ve masaüstü programını bilgisayarınıza indirin.
  • 2. Adım: Program üzerinden hesabınıza giriş yapın.
  • 3. Adım: Üstteki arama kısmına “Discord” yazarak uygulamanın sayfasına ulaşın.
  • 4. Adım: Üstteki seçenekler arasından “Eklentiler” sekmesine geçiş yapın.
  • 5. Adım: Discord Nitro seçeneğine tıklayın.
  • 6. Adım: Sağdaki “Yükle” butonuna tıklayın. Merak etmeyin, herhangi bir şey yüklenmeyecek. Bu sadece satın alma anlamına geliyor.
  • 7. Adım: Siparişin tamamlanmasını bekleyin. Bu genellikle birkaç saniye sürer.
  • 8. Adım: Mail adresinize, Epic Games’den “DISCORD NITRO: HEDİYE TEKLİFİ” başlıklı bir e-posta gelecek. Bu bazen 24 saat sürebilir.
  • 9. Adım: E-postadaki “Hemen Al” butonuna tıklayarak aktif etme işlemlerine geçin. Bu sırada hesabınıza ekli banka kartından, doğrulama amacıyla 18.36 TL çekilecek ancak birkaç dakika sonra geri iade edilecektir.
Kaynak: Epic Games'den bedava Discord Nitro fırsatı: Nasıl alınır?

O zaman olmaz 18.36 TL olması lazım. Kodun son kullanma tarihi 7 Temmuz zaten hocam o zamana kadar bulursunuz bir yerden.
Teşekkürler
Evet onaylamaz ve nitroyu alamazsınız.
Discord hesabınızı Epic Games'e bağlayın.

Zaten kütüphaneye değil Epic Games hesabınızda kullandığınız maile en geç 72 saat içinde kod geliyor. Hesabınızda 12 aydan fazladır nitro kullanılmamış olması lazım ama.
Hiç nitrobdeneyimim olmadı o yüzden o konuda sıkıntı çıkaracağını pek düşünmüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı