Epic Games'in verdiği oyunlardan memnun kaldınız mı?

Epic Games'in verdiği 15 oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben memnun kalmadım. Death Stranding hariç beklentim karşılanmadı. Tabii ki güzel oyunlar vardı ama "büyük oyun" niteliğinde en azından bir oyun daha beklerdim, Dishonored verildi son olarak ama en azından ilk iki oyununu verse ya da 3.oyunu tek verse daha iyi olabilirdi
nerden baksan en az 400 tl değerinde falan bedava oyun verdiler ben memnun kaldım sadece yılbaşı akşamı büyük oyun verirler diye düşünüyordum

arkadaşlar elbette bedava oyunlar verildi şikayetçi değilim mesele bu değil bende olmayan oyunları da attım zaten kütüphane belki oynarım diye sadece bu özel bir etkinlik ve beklentiler daha büyüktü yani

Epic'in çıkar elde etmek istemesi senden bir şey mi eksiltiyor? Hayır.

Sen nihayetinde oyunu bedava elde ediyor musun? Ediyorsun.

Memnun olmamak hakkın değildir. Beklentini karşılamaz, daha iyi bir oyun beklersin ayrı konu. Yalnız başka yerde ''ya bize bedava şundan değil de bundan verdiler, hiç memnun kalmadım.'' dersen gülerler sana.
Direkt olarak para ödemesem de uygulamayı açıp kontrol etmem, hesap açmam dahil beni müşteri yapar. Müşteri olarak da memnun olmama hakkım vardır.

Garibanlar oyun görsün deyip oyun vermişler. Hiç hypeladıkları gibi güzel oyunda vermediler. Hiçbir oyunu kütüphaneye eklemedim.

Direkt olarak para ödemesem de uygulamayı açıp kontrol etmem, hesap açmam dahil beni müşteri yapar. Müşteri olarak da memnun olmama hakkım vardır.
Uygulama açıp kontrol etme karşılığında Death Stranding(329 TL), Dishonored Definitive Edition (179 TL), Mortal Shell(119 TL) gibi oyunlar alıp memnun kalmamak da iyiymiş. Ücret vermişçesine yorum yapıyorsunuz, komik olan o.

Bir kadayıf dükkanında bedava kadayıf dağıtılırken dükkan sahibine gidip ''Ağabey bak baklava dağıtmıyorsun hiç memnun kalmadım.'' dediğini düşün, aynı o durum. Bu sana mantıklı geliyorsa daha da diyecek bir şeyim yok.
arkadaşlar elbette bedava oyunlar verildi şikayetçi değilim mesele bu değil bende olmayan oyunları da attım zaten kütüphane belki oynarım diye sadece bu özel bir etkinlik ve beklentiler daha büyüktü yani
Beklentiyi karşılamaması ayrı bir şey, memnun kalmamak ayrı bir şey. Sanki bir bedel ödenmişçesine ''memnun kalmadım'' denmesi komedi sadece.

5-6 tane güzel oyun verdi diğerlerinin her hafta verdiği ücretsiz oyunlardan farkı yoktu. Yine de beklentimi karşıladı sonuçta 15 oyununda büyük oyun olması olanaksız.

Yeni konular

Geri
Yukarı