Epic Games'in vereceği 3. oyun ne olur?

Keşke arka plan rengindense oradaki şekillere baksan. Cities Skylines'ta binalar, adını söylemekle uğraşmayacağım diğer oyunda ise testere vardı. Super Meat Boy bekledim ama yemedi.
Ama aşağıdaki videonun 2.45 süresine bakarsanız o oyunda da öyle testereler olduğunu görebilirsiniz.

Bu yüzden baltalı bir şey olmalı.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Arka planın yılbaşı ile alakalı olduğunu varsaydığım için hiç bakmayı düşünmedim. Haklısınız. Muhtemelen açık dünya tarzı bir oyun vereceklerdir o zaman. Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğim arka plan renkleri de uyuşuyor sadece simge değil mesele :)

Yeter açmayın artık böyle konuları ya. Daha dur yeni almışız oyunu tabii oyun demeye bin şahit. Hiç kimse kolay kolay tahin edemez vericeği oyunları. Abuk sabuk oyunları veriyorlar. Daha dün Cities skykines çıktı diye sinirlenmiştim. Bu gün şükrettim ilk verilen oyuna.
Haklısınız tabi. Tahmin etmek kolay değil ama elimizde olası bir kanıt var(%100 doğru olmayan bir kanıt tabi.)

Yeni konular

Geri
Yukarı