Epic Games'in vereceği gizemli oyun nedir?

Yılbaşındaki gibi çok beklentiye girmeyin benden söylemesi. 😃
Doğru yani bir ara yılbaşında verilecek oyunlar için toplam fiyatı baya tuzlu olan bir liste verilmişti ama o liste olmamıştı.
Piyasaya çıkış tarihi üzerinden minimum 4 sene geçmiş bir oyunu vereceklerini düşünüyorum. Hangi oyun tahmin edecek kadar medyum değilim maalesef.
Hani Epic Games'te Fallout serisinde birkaç oyun olsaydı ondan birini verebilirlerdi ama Epic Games'te yok.
Ne alaka diye sorarsan, belki Fallout'un eski oyunlarından birini verirlerdi diyorum Epic Games'te olsaydı.

Fall Guys vereceklerini düşünmüyorum, eğer Fall Guys'u gizemli oyun olarak bedava vereceklerse neden Rocket League'yi de bu şekilde vermek yerine, direk mağazalarına alıp ücretsiz olarak sıradan bir oyunmuş gibi gösterdiler?.

Fall Guys zaten bedava olacak, orası aşikar ama mağaza koyulup bırakılacak. Böyle bir törenle verilmeyecek.

Fall Guys vereceklerini düşünmüyorum, eğer Fall Guys'u gizemli oyun olarak bedava vereceklerse neden Rocket League'yi de bu şekilde vermek yerine, direk mağazalarına alıp ücretsiz olarak sıradan bir oyunmuş gibi gösterdiler?

Fall Guys zaten bedava olacak, orası aşikar ama mağaza koyulup bırakılacak. Böyle bir törenle verilmeyecek.

Rocket League batmaya yüz tutmuş bir markaydı, ücretsiz yapıp ek içeriklerden para kazanmayı hedeflediler ve başardılar.

Geri
Yukarı