Epic Games'in yeni gizemli oyunu nedir?

Wolfenstein serisi.

Wolfenstein serisi.

Bu paketi veriyorlar ise çok iyi diyebilirim. Bu yıl Borderlands 3 ve BioShock: The Collection ile çıtayı zorlamışlardı.

Wolfenstein serisi.

Eğer doğruysa herkesin oynamasını tavsiye ederim kesinlikle.

@Metin Eren Türkmen Reddit'te şöyle bir paylaşım var.

reddit

1654171117009.png

Yazın oynamalık güzel oyunlar veriyor ama oyunlar eski ya daha güncel bir şeyler verse daha iyi olurdu 5 senelik oyun mesela bu.

@Metin Eren Türkmen Efsane bir seri, verilirse güzel olur. Bende hepsi var. Youngblood dahil zevkle oynadım. Youngblood sevilmiyor pek, muhtemelen Wolfenstein serisinin ağırlığını hissettiremediği için ama bu oyun bir Wolfenstein oyunu olarak değil de FPS aksiyon oyunu olarak görülürse cidden kaliteli bir deneyim sunuyor. Co-op desteği sayesinde 2 kişi de hikaye oynanabiliyor.

@Metin Eren Türkmen Efsane bir seri, verilirse güzel olur. Bende hepsi var. Youngblood dahil zevkle oynadım. Youngblood sevilmiyor pek, muhtemelen Wolfenstein serisinin ağırlığını hissettiremediği için ama bu oyun bir Wolfenstein oyunu olarak değil de FPS aksiyon oyunu olarak görülürse cidden kaliteli bir deneyim sunuyor. Co-op desteği sayesinde 2 kişi de hikaye oynanabiliyor.
Paket Steam hesabımda var, hatta 2. oyun için inceleme de yazmıştım burada da paylaşacaktım da oyunla ilgili fazlasıyla yazı paylaşan olduğu için paylaşmamıştım. Paketi alıp içerisinde gelen Youngblood'ı iade etmiştim.

Geri
Yukarı