Epic Games'te 114 TL'yi aşmayacak oyun önerisi

oylesine1i

Hectopat
Daha fazla  
Bundan bir önce açtığım konuda Epic Games'ten para iadesi beklediğimi söylemiştim. Sonunda para iadesine ne olduğunu bulabildim. İadem Epic Games bakiyesi olarak geldiği için sadece Epic Games'ten oyun alabiliyorum. Madem böyle bir oyun tavsiyesi konusu açayım dedim :D. Başlıkta yazdığı gibi Epic Games'ten 114 TL'yi aşmayacak şekilde hikayeli veya Online bir oyun önerisi istiyorum. RDR2 önermeyin :D fakat bende değişik bir huy var. Daha önce duymadığım oyunlara ön yargılı davranıyorum ve oynamak istemiyorum. Daha önce duymadığımdan kastım neredeyse herkesin bildiği oyunlar haricindeki oyunlar. Son 3 yılda oyun oynamaya başladığım için eski sayılabilecek oyunları bilmiyorum.

İndirimleri beklemenizi öneririm onun haricinde eğer ki kendini tekrarlayan oyunlardan sıkılmıyorsanız Sifu tavsiye ederim. İnceleme videosunun linkini de buraya koyarım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bundan bir önce açtığım konuda Epic Games'ten para iadesi beklediğimi söylemiştim. Sonunda para iadesine ne olduğunu bulabildim. İadem Epic Games bakiyesi olarak geldiği için sadece Epic Games'ten oyun alabiliyorum. Madem böyle bir oyun tavsiyesi konusu açayım dedim :D. Başlıkta yazdığı gibi Epic Games'ten 114 TL'yi aşmayacak şekilde hikayeli veya Online bir oyun önerisi istiyorum. RDR2 önermeyin :D fakat bende değişik bir huy var. Daha önce duymadığım oyunlara ön yargılı davranıyorum ve oynamak istemiyorum. Daha önce duymadığımdan kastım neredeyse herkesin bildiği oyunlar haricindeki oyunlar. Son 3 yılda oyun oynamaya başladığım için eski sayılabilecek oyunları bilmiyorum.
hocam Rainbow 6 Siege oyunu bence mükemmel bir oyun dereceli oynayacaksanız ve trollemeyecekseniz alın bence videolar izleyebilirsiniz oyun aktif bir oyun güncelleme alıyor ve etkinlikler yapıyor bir de fiyatı da indirim beklerseniz ucuz geleceğinden dolayı kalan parayla da oyun alabilirsiniz

Hocam Rainbow 6 Siege oyunu bence mükemmel bir oyun dereceli oynayacaksanız ve trollemeyecekseniz alın bence videolar izleyebilirsiniz oyun aktif bir oyun güncelleme alıyor ve etkinlikler yapıyor bir de fiyatı da indirim beklerseniz ucuz geleceğinden dolayı kalan parayla da oyun alabilirsiniz

Bence R6 Steam'den alınmalı

Ama Epic'te kuponla 23 TL'ye geliyor(du).

Ben operatör Edition 40TL'ye almıştım aradaki fiyat farkı çoksa Epic tercih edebilir bende oyunu 2 defa yükledi 1 Epic'ten 1 Ubisoft'tan
Siz bilirsiniz ama güzel oyundur tavsiye ederim normal fps oyunlarına benzemez adamlar seni küçücük bir yerden görse vuruluyon o da bazen sinir edebiliyor oyun çok güzel tavsiye ederim

Ben operatör Edition 40TL'ye almıştım aradaki fiyat farkı çoksa Epic tercih edebilir bende oyunu 2 defa yükledi 1 Epic'ten 1 Ubisoft'tan
Siz bilirsiniz ama güzel oyundur tavsiye ederim normal fps oyunlarına benzemez adamlar seni küçücük bir yerden görse vuruluyon o da bazen sinir edebiliyor oyun çok güzel tavsiye ederim
Sistemim kaldırmıyor ne yazık ki zaten alacak ben değilim.

kanka ztn güzel yanı o bence iğne deliğinden o headshotlar psikiyatri seansı gibi adeta
operatör edition ile ilgili bir sorum olacak da şöyle ki oyuna bol bol yeni operatör geliyor yeni güncellemelerle ancak sizin aldığınız zamanki operatörler mi pakete dahil yoksa sonrasında gelecek tüm operatörler de otomatik olarak açılıyor mu

Geri
Yukarı