Epic Games'te Cadılar Bayramı indirimi başladı!

Hades'i sadece videolarda gördüm denemek istemiştim ama Steam'de bayağı pahalı alınır mı sizce? Daha önce hiç o tarz oyun oynamadım. Bir de Steam'de normal fiyatı 200 küsurken burada niye 40 TL anlamadım.

16 TL! bedava ya. Bir Linux birde Epic game tekeli kıracaklar umarım.
Linux aslında tekelliğe yardım ediyor şu anda :D
SteamOS denedim bugün, gerçekten mükemmel bir işletim sistemiydi. Artık proton falan da çok güçlü. İyi icat yaptı Steam.

Bilmiyorum

PlayStation değil, Play Store. Türk Telekom'un oyun pazarı, Steam, Epic gibi. Steam key olarak veriliyor. Evde Türk Telekom internet kullanıcıysanız kampanyadan yararlanıp her ay, yıl sonuna kadar 50 uygulama içi para kazanabiliyorsunuz. Playstore.com - Türkiye'nin Dijital Oyun Platformu

Taksitle alabiliyoruz mükemmeeel ben maaş günü hemen alıyorum asagfshsaf. Çok teşekkürler böyle bir siteyi bilmiyordum ilk defa Türk Telekom'lu olmam işime yaradı

Bilmiyorum

PlayStation değil, Play Store. Türk Telekom'un oyun pazarı, Steam, Epic gibi. Steam key olarak veriliyor. Evde Türk Telekom internet kullanıcıysanız kampanyadan yararlanıp her ay, yıl sonuna kadar 50 uygulama içi para kazanabiliyorsunuz. Playstore.com - Türkiye'nin Dijital Oyun Platformu

41TL X 12ay taksit mantıklı mı?

Son düzenleme:
Hades'i sadece videolarda gördüm denemek istemiştim ama Steam'de bayağı pahalı alınır mı sizce? Daha önce hiç o tarz oyun oynamadım. Bir de Steam'de normal fiyatı 200 küsurken burada niye 40 TL anlamadım.

Hocam Epic de biraz daha geç zamlanıyor. 20 TL'ye bence almalısın denemeye değer bu fiyata kaliteli oyun alıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı