Epic Games'te dururken Steam'den tekrar GTA V almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lyk7a

Hectopat
Yer
Türkiye, Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050Tİ
i5-12500H
512GB M.2 SSD
16GB RAM
Epic Games'de ucuz diye (84TL) gidip oradan aldım fakat korsan oyun oynuyormuş gibi hissediyorum ve Steam'den alanlara haksızlık yaptığımı düşünüyorum. Sizce para biriktirip Steam'den 550TL'ye almak mantıklı mı? Bir de indirime girerse 150 TL gibi fiyatlara düşer mi?

Mantıksız. Neden korsan olsun ki?

Kütüphane farkından dolayı Epic Games'de direkt oyuna giriyorum fakat Steam'de satın aldığımı hissettiriyor. Ayrıca indirime hızı çok düşük.

Kütüphane farkından dolayı Epic Games'de direkt oyuna giriyorum fakat Steam'de satın aldığımı hissettiriyor. Ayrıca indirime hızı çok düşük.
İndirdikten sonra bir daha işiniz olmayacak launcher ile. RGS üzerinden oynayacaksınız oyunu, Epic'le ne alakası var? Saçma.

Epic Games'de ucuz diye (84TL) gidip oradan aldım fakat korsan oyun oynuyormuş gibi hissediyorum ve Steam'den alanlara haksızlık yaptığımı düşünüyorum. Sizce para biriktirip Steam'den 550TL'ye almak mantıklı mı? Bir de indirime girerse 150 TL gibi fiyatlara düşer mi?
Her türlü mantıksız. 1-2 mod kurun "orjinal olmasa mod kuramazdım." Dersiniz, korsan gibi hissettirmez.

İndirme hızınındüşük olduğunu düşünmüyorum. Hem Epic'den hemde Steam'den indirdiğimde aynı indirme hızlarını alıyorum.

Steam'den alırsan parana yazık etmiş olursun. Bedavaya verilip de aldığınız bir oyunu tekrar para verip almak mantıksız olur. Ha bazı istisnalar vardır verirsin Steam'den alırsın mesela mod yüklemede kolaylık olsun diye Steam'den alırsın ama GTA 5 için bu topa girilmez. Ben misal 60TL fazla verip Steam'den aldım Bannerlord'u.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirme hızınındüşük olduğunu düşünmüyorum. Hem Epic'den hem de Steam'den indirdiğimde aynı indirme hızlarını alıyorum.

Ben alamıyorum Steam'de 2.7 ile indrme yaparken Epic Games'de 1.5 falan oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı