Epic Games'te hesap yaşı nasıl değiştirilir?

LegendStyle

Hectopat
Merhaba, Epic Games'de başka bir hesap açmıştım. Rastgele doğum günü ayarlarken dalgınlığıma geldi, 2010 yaptım yılı ve +18 olduğu için oyun bakamıyordum. Neyse dedim kendi hesabıma girdim ancak bir baktım orada da aynı engeli yemişim, bunu nasıl çözerim? RDR2 satın almak istiyorum ama yok yani alamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Epic Games'de başka bir hesap açmıştım. Rastgele doğum günü ayarlarken dalgınlığıma geldi, 2010 yaptım yılı ve +18 olduğu için oyun bakamıyordum. Neyse dedim kendi hesabıma girdim ancak bir baktım orada da aynı engeli yemişim, bunu nasıl çözerim? RDR2 satın almak istiyorum ama yok yani alamıyorum.

Sil yükle yapın.

Düzeldiğine emin misiniz? Bir de silince yüklü olan oyunlar silinir mi?

Açıkçası şöyle söyleyeyim bende Discord'da yanlışlıkla yılı 13 yaşından küçük girmiştim ve sil yükle yapınca düzelmişti bence buradada düzelir şansınızı deneyin yoksa hiçbir şey yapamıyorsunuz. Oyunlar kütüphanenizde kalmaya devam eder fakat silinir diye tahmin ediyorum.

Telefondan girip al bende dun yanlışlıkla yaptim telefonla girince oldu.

Hocam merhabalar, epic games launcher'ı sildikten ve geri yükleyip hesaba giriş yaptıktan sonra +18 yaş uyarısı hala devam etti mi? Yoksa yaş seçmenizi mi istedi? Yoksa+18 yaş uyarısı devam mı etti? Ona göre bende silip tekrar yükleyeceğim. Yoksa diğer oyunlar otomatik olarak boşa silinmesin. @LegendStyle

Yeni konular

Geri
Yukarı