Oyun Epic Games'te Mortal Shell ücretsiz

Kötü oyun değil kesinlikle, souls türüne yeni başlıyacaklar için ideal oyunlardan biri.

Bu yorumdan sonra bu oyuna başlıyorum o zaman. Souls tarzı oyunlar çok popüler. Bir yerden başlamayı düşünüyordum da onlar zor gelir diye korkuyorum. Bununla başlayalım o zaman.

Oyun dünyasında ilk 100'e bile girmez gidin mario oynayın daha keyifli. Dün demiştim ve forumda linç yedim artık ücretsiz GTA 5 gibi oyunlar vermiyorlar nerede kıyı da köşede kalmış oyun var onu veriyorlar. Haklı çıktım bazı arkadaşlar God of War falan bekliyordu ne oldu.

Oyun dünyasında ilk 100'e bile girmez gidin mario oynayın daha keyifli. Dün demiştim ve forumda linç yedim artık ücretsiz GTA 5 gibi oyunlar vermiyorlar nerede kıyı da köşede kalmış oyun var onu veriyorlar. Haklı çıktım bazı arkadaşlar God of War falan bekliyordu ne oldu.

Zaten sürekli ilk 100e giren oyunlar dağıtmıyorlar. Şaşırtmadı yani. Ama o kadar kötü bir oyun değil. Hem daha bitmedi, zaten en iyi oyunu son gün veriyorlar.

Bu aralar verilen bedava oyunlardan sadece Death Stranding'i ekledim kütüphaneye, bu oyun güzel mi, eklemeye değer mi?

Bu aralar verilen bedava oyunlardan sadece Death Stranding'i ekledim kütüphaneye, bu oyun güzel mi, eklemeye değer mi?

Souls tarzı oyunlar seviyorsan kütüphaneye atabilirsin.

Geri
Yukarı