Epic Games'te olan oyunları Steam'de oynuyor olarak gösterme

Gözüküyor mu bilmiyorum ama kütüphaneye ekleniyor kütüphaneye gelince aşağıda oyun ekle var dosyanın kurulduğu yerden oyunu seçip oyunu ekleyebiliyorsunuz.

Sol alttan oyun ekle kısmından oyunu eklersen eğer oyunu açtığın zaman arkadaşlarından açtığın kısayolu kullandığın gözükecektir

1626549505544.png

Merhaba arkadaşlar, Epic Games'de ki oyunları açtığımda, Steam'de bu oyunu oynuyor olduğumu "durum" olarak gösterme şansım var mı?
Epic Games'den bedava aldığım oyunları Steam'den almış gibi göstereyim ''havli'' olayım nereden bildin. 😎 😎 😎 😎

Yapamazsın.
Sol alttan oyun ekle kısmından oyunu eklersen eğer oyunu açtığın zaman arkadaşlarından açtığın kısayolu kullandığın gözükecektir

Eki Görüntüle 1110876
Arkadaş durum olarak sormuş. 🤣😂🤣😂

Hocam bende denemiştim hawli olmak için. Fakat Steam'de olmadığını sadece kısayol olduğu gözüküyor. Bizzat denenmiştir.

Epic Games'den bedava aldığım oyunları Steam'den almış gibi göstereyim "havli" olayım nereden bildin. 😎 😎 😎 😎

Yapamazsın.

Arkadaş durum olarak sormuş. 🤣😂🤣😂

"Epic Games'den bedava aldığım oyunları Steam'den almış gibi göstereyim "havli" olayım nereden bildin".

Garip bir düşünce olmuş senin ki. Benim maksadım bu değil tabii. Amacım, arkadaşlarım ne oynadığımı görsün ona göre iletişim kurup beraber oynamak.

Bu arada mümkün olmayacağı yanıtını aldım. Moderatörler konuyu kaldırırsa sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı