Epic Games Epic Games'te toplamı 448 TL olan 2 oyun ücretsiz!

The Evil Within 19 Ekim'de ücretsiz olacak onu da bekleyin derim.

1697291776312.png

Arkadaşın oyun dünyası ile çok ilgisi yok sanırım. Epic Games'in ücretsiz oyunlar verdiğini yıllardır bilmeyen kaldı mı? Tabii ayda bir Amazon da veriyor.
Vallahi ben de anlamadım bilmediğini varsaysak bile konu başlığında kocaman Epic Games yazmasına rağmen Steam'e bakması garip.

Katılıyorum Epic'ten oyun oynayınca crack oyun hissi veriyor bana.
Crack demeyelim de şöyle diyelim.
Bunun sebebi Epic Games Launcher'dır. Diğer programlar gibi Modern UI tarzı arayüzü yakalamak istemişler. Bu da alıştığımız Steam arayüzünden çok farklı bir bakıma. Launcher'ın sorunları da var ekran kartından çalışmak gibi. Bu da insanların Epic Games yerine Steam'i tercih etmesinin asıl sebeplerindendir bence.

Crack demeyelim de şöyle diyelim.
Bunun sebebi Epic Games Launcher'dır. Diğer programlar gibi Modern UI tarzı arayüzü yakalamak istemişler. Bu da alıştığımız Steam arayüzünden çok farklı bir bakıma. Launcher'ın sorunları da var ekran kartından çalışmak gibi. Bu da insanların Epic Games yerine Steam'i tercih etmesinin asıl sebeplerindendir bence.
Bir de steam de çok geniş seçenekler var topluluk pazarı topluluk haritaları oyun anında arkadaşla mesajlaşma profil düzenleme yani steam küçük bir sosyal medya uygulaması gibi. E buna alışıncada epic bomboş geliyor

Bir de steam de çok geniş seçenekler var topluluk pazarı topluluk haritaları oyun anında arkadaşla mesajlaşma profil düzenleme yani steam küçük bir sosyal medya uygulaması gibi. E buna alışıncada epic bomboş geliyor
Evet, bu açıdan düşünmemiştim. Fikrinizi beğendim.
Bir başka sorun da Epic Games Launcher'ın tek yapabildiğinin oyunları satabiliyor ve açabiliyor olması ^-^

Geri
Yukarı