Oyun Epic Games'te Witcher 3: Complete Edition 15 TL

Steam kimsenin babasının oğlu değil durduk yere övülmüyor. Epic kaç yıldır arayüzünü düzeltemedi bile, eleştirilmesi gayet normal. Oyunu kaç saat oynadığımı öğrenmek için binbir türlü tuşa basıyorum mesela. Oyunlara yorum yapılamıyor. Launcher yavaş çalışıyor. Steam'deki etkileşim, etkinlikler ve canlılık yok. Etkileşim olmayınca korsan oyun oynamakla aynı denilmesi doğal geliyor bana. Bunları çözmek çok da zor olmasa gerek. Bedava verdikleri oyunları açıp oynamaya tenezzül etmiyor çoğu insan sırf bu Launcher muhabbetinden. Topluluk pazarı kısmına değinmiyorum bile Steam her açıdan daha üstün bir platform. Bunu inkar etmeye gerek yok.

Bedava oyun dağıtmasa ya da cidden güzel indirimler yapmasa Steam ile karşılaştırmayı bırak yan yana bile anılmazdı muhtemelen. Gelecekte bir şekilde akıllarına gelir de Launcher'a el atarlarsa o zaman önyargıyı kırabilirler diye düşünüyorum.

Mobil ödeme yok sanırım gitti güzelim oyun.

Epic Games'te Jurassic World Evolution'a sahibim ama oyunu korsan indirdim Epic Launcher yavaş geliyor uğraşmak istemiyorum şahsen

Steam'de 400 TL olan Wither 3 şu anda Epic Games'de 15 TL. Hala almayanlar varsa çabucak alsınlar.
Screenshot_20230204_105111_com.android.chrome_edit_25564894811202.jpg

Kardeşim Epic çöp ya gider 250₺'yi Steam'e veririm aga adamlar yapmış (!)

Kesinlikle Epic o kadar kötü ki benim aklım almıyor nasıl insanlar oradan oyun alıyor diye. Açıkçası RDR2 içinde 1700 TL verip Steam'den Deluxe aldım gayet güzel. Bir kere oyun inerken sorun çıkartmıyor. Kartları falan var satıyorsun parası geliyor zaten ya.(!)

Kesinlikle Epic o kadar kötü ki benim aklım almıyor nasıl insanlar oradan oyun alıyor diye. Açıkçası RDR2 içinde 1700 TL verip Steam'den Deluxe aldım gayet güzel. Bir kere oyun inerken sorun çıkartmıyor. Kartları falan var satıyorsun parası geliyor zaten ya.(!)
Bir an ünlemi göremedim kalpten gidiyordum tansiyonum çıkmış.

Geri
Yukarı