Çözüldü Epic Games'te "@" Yazılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yet26

Hectopat
Epic Games Launcher'da giriş ekranında @ yapamadığım için giriş yapamıyorum. Bu sorunu kendi bilgisayarımda Ctrl+C yaparak çözüyordum ancak Geforce Now'da öyle bir seçenek olmadığı için giriş yapamıyorum. Sizde bu sorun var mı? Çözümü nedir?

Epic Games Launcher'da giriş ekranında @ yapamadığım için giriş yapamıyorum. Bu sorunu kendi bilgisayarımda Ctrl+C yaparak çözüyordum ancak Geforce Now'da öyle bir seçenek olmadığı için giriş yapamıyorum. Sizde bu sorun var mı? Çözümü nedir?
Klavye dili İngilizce olabilir mi?

Öncelikle cevap veren herkese teşekkür ederim. Klavye Dilim Türkçe.
Normalde "@" karakteri "CTRL + Alt + Q" ile yazılmıyor mu? Epic Games'te ben de böyle yazamıyorum. Alt Gr + Q ile rahatlıkla yazılıyor. Alt tuşu ile Alt Gr tuşu aynı değildir.
Ben ''Ctrl + Alt + Q'' ile deniyordum olmuyordu. ''Alt Gr + Q'' yapınca oldu. Geforce Now'da da denedim. Teşekkür ederim. Ankette de 6 kişi ''Var'' demiş. Onlar da bu şekilde sorunu çözebilirler. Aslında ben konuyu soru olarak açmıştım ve bu cevabı çözüm olarak yapacaktım ancak moderatör arkadaşlar konunun başlığını düzeltirken bunu da değiştirmişler sanırım. İyi Forumlar Herkese!

Yeni konular

Geri
Yukarı