GeForce Now Epic Games hesabım hacklendi!

NVIDIA GeForce Now hacklenmesi çok olası, hatta mümkün. Bu işlerden az çok anlayan biri olarak söylüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şöyle söyleyeyim. Genelde geforcenow ı kapattığınızda bir uygulama açık kalıyor arkada. Bu uygulama baya bir işlemci kullanıyor. Ama arada birde kapanıyor. Adı aklıma gelirse söylerim. Bilginize.

Arkadaslar, benim Facebook hesabımın çalınmasınin sebebi hangisi olabilir sizce?

A- Koskoca Facebook Hacklendi
B- Benim daha önce üyesi olduğum bir site patlatıldı, Veritabanindan verilerı çektiler.

Arkadaşlar bu iş çok basit. Büyük siteler patlayınca ortalığa binlerce hesap dökülüyor. Ve tüm dünya insanları, bilgisayar ve siber güvenlikten anlamayan dayilarimiz her yere aynı şifre ile kayıt oluyor.

Zaten senin üye olduğun örnek.com sitesi patladı, mail ve şifren ele geçirildi. Adam bütün bu bilgileri tüm platformlarda deniyor. Nvidia, Netflix, Origin vs. İlla birinde denk geliyor.

Daha sonra suçu Nvidia'ya atın.

İlk önce Siverek güvenlik nedir öğrenin. Her siteye özel şifreli bir parola oluşturun.

Örnek olarak benim Technopat için eski şifrem TP#F17@718

Hani bu şifre kırılabilir bir şey degil. Tahmin edilemez. Ve Steam için ayrı, PSN için ayrı. Hiçbir platform yüzünden benim bilgilerim patlatilamaz.

Arkadaslar, benim Facebook hesabımın çalınmasınin sebebi hangisi olabilir sizce?

A- koskoca Facebook hacklendi.
B- benim daha önce üyesi olduğum bir site patlatıldı, veritabanindan verilerı çektiler.

Arkadaşlar bu iş çok basit. Büyük siteler patlayınca ortalığa binlerce hesap dökülüyor. Ve tüm dünya insanları, bilgisayar ve siber güvenlikten anlamayan dayilarimiz her yere aynı şifre ile kayıt oluyor.

Zaten senin üye olduğun örnek.com sitesi patladı, mail ve şifren ele geçirildi. Adam bütün bu bilgileri tüm platformlarda deniyor. NVIDIA, Netflix, Origin vs. illa birinde denk geliyor.

Daha sonra suçu NVIDIA'ya atın.

İlk önce siverek güvenlik nedir öğrenin. Her siteye özel şifreli bir parola oluşturun.

Örnek olarak benim Technopat için eski şifrem tp#F17@718.

Hani bu şifre kırılabilir bir şey degil. Tahmin edilemez. Ve Steam için ayrı, PSN için ayrı. Hiçbir platform yüzünden benim bilgilerim patlatilamaz.

Hiçbir sorun yok GeForce Now girdim 2-3 el attım bir dahaki gün şifrem değişti tesadüf mü bu güzel arkadaşım ayrıca yazdığın kanıya neye göre vardın benim şifrelerim bütün platformlarda farklı hepside zor şifreler askerlik arkadaşım gibi konuşmussun.

Geri
Yukarı