Epic Games'ten AC Valhalla alınır mı?

Assassin's Creed Valhalla'yı ücretsiz deneme ile Ubisoft Plus sayesinde denedim. Gerçekten kötü bir oyunmuş ben çok şey bekliyordum ama daha oyunun henüz başında NPC'leri gördüm ya. Hiç kimse yokken yanında bana vurma şeklinde hareket eden filan. Yani NPC'ler çok kötü. Bir saat oynadıktan sonra yaptığın her şeyin dövüşme filan aynı olduğunu göreceksin.
Tavsiyem yapabilirsen Ubisoft Plus denemesi al ücretsiz bir aylık sanal kart kullanarak. Honor harici hiçbir oyunu tad vermedi Ubisoft'un tüm oyunları çöp.

Nereden alınırsa alınsın zaten açmak için Ubisoft Launcher kullanılıyor. Gamebillet Voidu gibi sitelerde zaman zaman 30-40 lira daha uyguna denk gelebiliyor.
Oyunu epic'ten alırsanız uplay den girebiliyorsunuz. Uplay'den girin. Epic games çöpünün zorunluluğu yok.
Epic Games pek sevmediğim platform açıkçası, oyunu satın aldıktan sonra herhangi bir daha onunla bi işim olmayacak değil mi? Yani Epic Games'i silsem bile? :D

alınır fakat ubisoft connect bana defalarca kez problem çıkardı. epic ya da steam fark etmez.
Ne gibi sorunlar?

Epic Games pek sevmediğim platform açıkçası, oyunu satın aldıktan sonra herhangi bir daha onunla bir işim olmayacak değil mi? Yani Epic Games'i silsem bile? :D

Epic'e Ubisoft hesabını bağlayacaksın. Oyun Ubisoft hesabında etkinleştikten sonra istersen Epic hesabını çöpe at Epic'le işin yok. 😀

Epic Games pek sevmediğim platform açıkçası, oyunu satın aldıktan sonra herhangi bir daha onunla bi işim olmayacak değil mi? Yani Epic Games'i silsem bile? :D

Ne gibi sorunlar?
bulut dosyalarını kaydetme ve multiplayerda easy anti cheat kullandıklarından 2 oyunu tekrardan silip kurmak zorunda kalmıştım ama AC serisinde hiç sorun yaşamadım

Geri
Yukarı