Epic Games'ten alınabilecek oyun önerisi

Alttakinde bana göre This war of mine,chernoblyte, Sherlock Holmes ve vampyr dışında çoğu oyun vasat, iyi olanlardan civilization 6 nın platinyum yada anthology sürümünü almayacaksan zaten hiç alma.
Metro nun diğer 2 oyununu almayacaksan yada başka platformda yoksa tek başına last light redux pek bir anlam ifade etmez.
Escapist te Prison Architect oyununun çakması bana göre escapist ler yerine Prison Architect Total lockdown paketini al daha iyidir . dediğim gibi diğerleri vasat bana göre Tabii herkesin zevki düşüncesi farklı olabilir.

Alttakinde bana göre This war of mine,chernoblyte, Sherlock Holmes ve vampyr dışında çoğu oyun vasat, iyi olanlardan civilization 6 nın platinyum yada anthology sürümünü almayacaksan zaten hiç alma.
Metro nun diğer 2 oyununu almayacaksan yada başka platformda yoksa tek başına last light redux pek bir anlam ifade etmez.
Escapist te Prison Architect oyununun çakması bana göre escapist ler yerine Prison Architect Total lockdown paketini al daha iyidir . dediğim gibi diğerleri vasat bana göre Tabii herkesin zevki düşüncesi farklı olabilir.
metro serisinin tamamını oynadım hocam steam'de var zaten 3tl olunca epic'te de olsun dedim .d Prison Architect var bende hocam oyun çok hoşuma gitti için Escapist ekledim 1 ve 2. oyunu Prison Architect Total lockdown paketi vardı galiba bir bakayım ama yoksa alırım teşekkür ederim. diğer oyunlar vasat hocam olabilir ama başka oyun yok neredeyse bütün oyunlar kütüphanede biraz farklı şeyler denemek istiyorum. yazın için çok teşekkür ederim

Alttakilerini almanı söylemeye gelmiştim tam ama daha steamdekileri bitirmedğini söylemişsin. Bence üsttekini al zaten aralarda yine alırsın veya cashback ile de alırsın. Alttaki oyunlar yaz indirimlerinde yine düşük fiyata alırsın çoğunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı