Epic Games'ten alınan 140 TL'lik oyun bankadan 145 TL çekilmiş

Burada 5 TL'den ne olur diyen bebelerin cebinde ayranı yok içmeye... O zaman IBAN bırakıyorum 5'er TL yollarsınız 5TL ne de olsa ne olacak ki :)

Sorun fiyatın artışı değil sorun 5TL fazla kesilen paranın normal görülmesi. Aman 5 TL fazla kestilerse ne olacak anlayışınız. Sorun 5 TL için banka mı aranır anlayışınız.
Normal bir şey bu o yüzden banka aramaya gerek yok. Çünkü bu ülke için normal. Aynısını ekran kartı alırken bile anlık yükseliyor yani 5 TL çekilmesi normal bunun için aramama gerek yok. Anlatırken yoruldum daha bir şey yazmayın sıkıldım.

Çok yanlış ve saçma düşünüyorsunuz. Madem 5 TL'nin önemi yok IBAN numaramı atayım her oyun aldığınız zaman bana 5 er TL yollayın. Sonuçta 5 TL'nin önemi yok. Ya da markete gidip alışveriş yapınca kasiyer 5 TL fazla isteyince 5 TL'nin önemi yok deyip bırakıp gidin.
Muhtemelen yokluk görmemişler ulan elektrik, doğalgaz faturasını yatırırken babam kuruşlarını iste vermiyorlar 10 kuruş 10 kuruştur diye tembih ediyor haahah.

Adam hakkını savunuyor. Sizin gibiler yüzünden bu durumdayız. Aman nolacak şu kadar liradan diye verdiğiniz paralar ile saray yapıldı. Siz hâlâ aman n'olacak diyorsunuz. 1 lira da olsa hakkınızı savunacaksınız. Konuşmayayım diyorum ama illaki konuşturacaksınız.

Ha şöyle de bir şey var. O 5TL ücret mevzusu herhangibir yerde yazıyorsa ve arkadaş görmemişse suç onda ama şu anki durumda öyle bir şey yok gibi duruyor.

Kardeşim o zaman o da oynak yerlere sabit fiyat uygulasın. Steam yapıyorsa o nasıl yapamıyor?
Adam bunu bilip almalı cahil değil ya?

Adam hakkını savunuyor. Sizin gibiler yüzünden bu durumdayız. Aman nolacak şu kadar liradan diye verdiğiniz paralar ile saray yapıldı. Siz hâlâ aman n'olacak diyorsunuz. 1 lira da olsa hakkınızı savunacaksınız. Konuşmayayım diyorum ama illaki konuşturacaksınız.

Ha şöyle de bir şey var. O 5TL ücret mevzusu herhangibir yerde yazıyorsa ve arkadaş görmemişse suç onda ama şu anki durumda öyle bir şey yok gibi duruyor.

Kardeşim o zaman o da oynak yerlere sabit fiyat uygulasın. Steam yapıyorsa o nasıl yapamıyor?

Zaten düzgün açıklama gelirse konu kapanır. Mevzu açıklama bekleyen bir arkadaşa 5 lira için ne uğraşıyorsun denmesi. Defalarca kartımdan bankalarca 3-5 lira kesinti yapıldı hepsinde aradım neden kestiniz diye sordum bazıları gerçekten olması gereken kesintiyken bazılarının yanlışlık olduğu söylenerek iadesi yapıldı.

Bugün Epic Games'ten 140 liraya oyun aldım. Epic Games mailinde ve bankanın mesajında 140 lira harcama yapılmış olarak gözüküyor. Hesap hareketlerinde ise 145 liralık çekim yapılmış. Bankayı aradığımda oyunun 19 dolar olduğu ve o anki kura göre ödeme yapıldığı gözükmüş. Şimdi bu oyunu TL üzerinden satıyor olarak gözüküyorken Epic Games nasıl dolar olarak satıyor ? Yoksa burada bankanın yaptığı bir yanlış mı var ?
Lütfen bankanızı da ve alışveriş yaptığınız kartı da belirtin. Kaçırdığımız bir şeyler olabilir.

Arkadaşlar 5 TL'nin önemi yok diyenler varda isterse 1 kuruş olsun fazla alamazlar. Orada yazan fiyat neyse onu kesmek zorunda faturada. 5TL'den bir şey olmaz deyince havalı olunmuyor. Belki oyunu alan kişi için 5 TL fazla bir para. Neden fazla para ödesin.

Muhtemelen yokluk görmemişler ulan elektrik, doğalgaz faturasını yatırırken babam kuruşlarını iste vermiyorlar 10 kuruş 10 kuruştur diye tembih ediyor haahah.
Param yok orjinal oyun alamıyorum korsan oynuyorum. Ama gidip epic gamesten bildiğim halde almadım. İkisi farklı şeyler bir durun ,düşünün.

Yeni konular

Geri
Yukarı