Epic Games'ten alınan FC 24 siyah ekran verip kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

MajeurDeLa

Decapat
Daha fazla  
Ben Epic Games indirimlerinden FC 24 aldım fakat sıyah ekran verip atıyor. Bir hata kodu yok. Bilgisyarda da bolca boş yer var. Bilgisi olan yazabilir mi?
Aşağıya birkaç fotoğraf bırakıyorum. Soldakini her giriş denemesinde 2 tane veriyor, sağdaki çok kısa süre duruyor ve oyun kapanıyor. Ne yapacağım bilmiyorum. Her şeyi denedim. Bütün forumları gezdim. Artık yazmaya karar verdim.

Dosya Ekleri

• HATA DOSYA 110038.png
    HATA DOSYA 110038.png
    274,2 KB · Görüntüleme: 37
  • KÜRT İS DETECTED56.png
    KÜRT İS DETECTED56.png
    65,2 KB · Görüntüleme: 24
Son düzenleyen: Moderatör:
Oyununuzu destekleyen en son grafik sürücülerini indirip yükleyin. Ekran kartınızın üretici web sitesinden güncel sürücüleri kontrol edebilirsiniz.

Oyunun ihtiyaç duyabileceği DirectX ve Visual C++ bileşenlerini güncelleyin veya yükleyin. Bu bileşenler genellikle oyunun yüklendiği dizinde veya Microsoft'un resmi web sitesinde bulunabilir.

Oyununuzu destekleyen en son grafik sürücülerini indirip yükleyin. Ekran kartınızın üretici web sitesinden güncel sürücüleri kontrol edebilirsiniz.

Oyunun ihtiyaç duyabileceği DirectX ve Visual C++ bileşenlerini güncelleyin veya yükleyin. Bu bileşenler genellikle oyunun yüklendiği dizinde veya Microsoft'un resmi web sitesinde bulunabilir.

Grafik sürücülerim güncel Visual C++ ve DirectX kurdum herhangi bir şey değişmedi.
Çokça siteden çokça şey denedim fakat hepsi işlevsiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı