Epic Games'ten alınan GTA 5 dosyalarını Steam'e aktarma

ProfVicks

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba hocalarım,
Epic hesabımdaki GTA 5 dosyalarını Steam'e aktarmam lazım. Nasıl yapıldığını bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Not: Steam'den GTA 5'i aldım.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    437,5 KB · Görüntüleme: 23
Arkadaşımla aynı hesap kullandığımızdan pek iyi hissetmedim onun sırtından geçiniyor gibi birde offline modda epice giremiyorum

Epic Games dosyalarında durması bir sıkıntı mı yaratıyor?

Ban yemiş olabilir. Steam'den tekrar almış. O kadar dosyayı indirmek yerine var olan dosyaları aktarmak istiyor.

@ProfVicks Ben birçok farklı versiyonunu denedim. İşe yaramıyor. Tekrar indirmende fayda var. Ne yaptıysam Epic'ten attığım dosyaları Steam görmüyor, bir türlü dosyaları tanıtamadım. Steam içine tekrar kendi dosyalarını indirmeye devam ediyor. Normalde dosyaları Steam'im içine atıp oyun dosyalarını doğrula deyince tarayıp kabul eder diye bekledim. Tarıyor ama hiç dosya yokmuş gibi 100 GB dosyayı tekrar indiriyordu.

Yok hocam ban yemedim hesap sağlam arkadaşın hesabını kullanmak pek hoşuma gitmiyor sadece
Ban yemiş olabilir. Steam'den tekrar almış. O kadar dosyayı indirmek yerine var olan dosyaları aktarmak istiyor.

@ProfVicks Ben birçok farklı versiyonunu denedim. İşe yaramıyor. Tekrar indirmende fayda var. Ne yaptıysam Epic'ten attığım dosyaları Steam görmüyor, bir türlü dosyaları tanıtamadım. Steam içine tekrar kendi dosyalarını indirmeye devam ediyor. Normalde dosyaları Steam'im içine atıp oyun dosyalarını doğrula deyince tarayıp kabul eder diye bekledim. Tarıyor ama hiç dosya yokmuş gibi 100 GB dosyayı tekrar indiriyordu.

Geri
Yukarı