Epic Games'ten Bannerlord alınır mı?

abc_123

Kilopat
Daha fazla  
Bannerlord'da Steam ile Epic arasında kupon ile 60 TL gibi bir fiyat farkı oluşuyor. Epic'ten almayı düşünüyorum, sıkıntı yaşar mıyım? Epic'ten oynayan varsa herhangi bir problemle karşılaşıyor mu, mod vb kurma konusunda sıkıntı oluyor mu? Topluluk, pazar vb gibi şeyleri kullanmıyorum zaten. Performans olarak Steam'den eksisi yoksa Epic'ten alacağım. Ne dersiniz?

Bannerlord'da Steam ile Epic arasında kupon ile 60 TL gibi bir fiyat farkı oluşuyor. Epic'ten almayı düşünüyorum, sıkıntı yaşar mıyım? Epic'ten oynayan varsa herhangi bir problemle karşılaşıyor mu, mod vb kurma konusunda sıkıntı oluyor mu? Topluluk, pazar vb gibi şeyleri kullanmıyorum zaten. Performans olarak Steam'den eksisi yoksa Epic'ten alacağım. Ne dersiniz?

"Ben asla Steam'den başka yerden oyun almam." veya "ya 500 TL fazla veririm Steam'den alırım." diyenler olacaktır ancak bakma, bütçene göre hareket et 60 TL güzel fiyat alınır bence.

Epic'in Steam'den eksisi topluluk yok arkadaş ekleme mevzusu yok. Saat olayı vardı o da geldi Epic'e. Zamanla her şey rayına oturur iki sitede gayet iyi tekrar edeyim bütçe ön planda olsun tavsiyem budur şu kış inidirimlerinden sonra umarım artık 170 TL'ye falan oyun kalır.

Alınmaz nedenine gelirsek steam atolyesi yardımcı olabiliydiysem ne mutlu bana.

Ben Steam indirimlerini de görmek istiyorum. Eğer Epic uygunsa Epic'ten al bütçe meselesi.

Bende onu bekliyorum açıkçası, Steam ve Epic'te oyunlar 22'sinden sonra aynı fiyat olacak ancak Bannerlord gibi 300 TL bandındaki oyunlar aşırı zamlanmaz kasım indirimleri gibi olacak aşağı yukarı.

Steam indirimleri 22 Aralıkta başlayacak. Ona göre hareket edersiniz. Epic'in bu indirimi 5 Ocak'a kadar sürecek diye biliyorum.

Steam ve Epic indirimleri 5 Ocak'a kadar sürecek.

Bende onu bekliyorum açıkçası, Steam ve Epic'te oyunlar 22'sinden sonra aynı fiyat olacak ancak Bannerlord gibi 300 TL bandındaki oyunlar aşırı zamlanmaz kasım indirimleri gibi olacak aşağı yukarı.

Steam ve Epic indirimleri 5 Ocak'a kadar sürecek.

Zam demişim alışkanlıktan :D indirim almaz olacaktı.

Sadece Steam'den alınırsa atölye desteği mod konusunda işleri oldukça kolaylaştırıyor, bundan mahrum kalacaksınız. Onun haricinde herhangi bir sıkıntı yaşamazsınız.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı