Epic Games'ten Bannerlord alınır mı?

Keşke super mario Odyssey çıksa.
@Arthur_Callahan
Anladığım kadarıyla oyunu almaya karar vermişsin. Sadece yakın zamanda daha ucuza satılır mı diye merak ediyorsun. Yakın zamanda daha ucuza satılmaz bence.

Kardeşim GTAV'i bile ücretsiz dağıtmış bir platform Bannerlord'un içinden sana mario vermez. Verirse hayatının hatasını yapar. Epic Games'de zaten güvenilmeyecek bir platform değil ayrıca.
Bence her türden oyunu alabilirsiniz Epic Games'den.
Şimdi oyun platformu dediğimiz yer kurtlar sofrasıdır adamlar ucuzdan ucuzdan satmaya çalışıyor sonra bütün oyun şirketleri aa Epic Games iyi para veriyor deyip oraya koşunca adamlar bir anda fiyatı yükseltecek niye çünkü tekelleşmeye çalışıyor Epic Games ile anlaşma yapan firmalarda büyük ihtimalle Steam'de satamaz oyunları ve biz gamerlar da ağlarız (bence olabilitesi var).

Kardeşim siz Epic Games'in yaptığı dev kampanyaları yanlış anlamışsınız sanırım.
Epic Games veya başka bir platform indirim yapmadan misal GTAV diyelim, adam fiyatta anlaşır 50TL misal veriyorum. İstediği kadar sipariş verir. Ve aldığı miktarı ister ücretsiz ister 50TL'ye satar buna oyun şirketi de karışamaz platform parayı ödemiş sonuçta.
Bu rekabet her sektörde var. Oyun sektöründe de bu iş böyle dönüyor veya birtakım benzer yollarla.
Bunun nesinde ağlayacaksın ki sana zorla vermiyor ki bu fiyat veya bedava der sana. İster al ister alma. Sonuçta en son vereceğin karar yine senin ve sen yine özgürsün.

Son düzenleme:
Ben aldım, severek de oynuyorum fakat malesef oyun zaten en fazla 60₺ ederinde.
AAA bir oyun olmadığı için 120₺ çok fazla, eklenmesi ve geliştirilmesi gereken çok fazla şey var, hadi erken erişim olduğu için bunu çok büyütmeyelim diyeceğim ama neticede yıllardır üzerinde çalışılıyor ve temel dinamikler önceki oyunlarla (neredeyse) aynı oluyor; bu gerçekten üzücü bir durum.

Normalde almaya da kararlı değildim ancak yerli oyun olması sebebiyle ve bu indirim fırsatını kaçırmak istemediğimden aldım...

Erken erişim sonrası oyuna Steam atölyesi desteği gelebilir. Bazı oyunların (Warband, Cities Skylines gibi) mod desteği sadece Steam'da geçerli. Eğer mod desteği yalnızca Steam'a gelirse verilen 60TL'lere yazık olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı