Çözüldü Epic Games'ten GTA V indirdim oyuna giremiyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

EGEMENK

Decapat
Herkese merhaba arkadaşlar biliyorsunuz ki GTA V 21 Mayıs'a kadar ücretsiz oldu bende ilk alanlardanım ancak PC 2 gün açık bırakıp indirdim ve bu hata ile karşılaşıyorum gerçekten kafayı yiyiyeceğim bir çözümü var mı ya Rockstar Games durduruldu hatası alıyorum ya da bu hatayı alıyorum. Sizce çözümü nedir?

Dosya Ekleri

• rockstar hata.png
    rockstar hata.png
    35,2 KB · Görüntüleme: 60
Çözüm
Sanırım beklemekten başka çaremiz yok.

Kardeş çözümü buldum uzun uğraşlar sonucu VPN ile girerseniz sorun çözülüyor yardımlarınız için teşekkürler :) konu kilitlenebilir ve çözüldü yazılabilir.
Alakası yok gider çalışırdım 180 lirayı 18000 olarak görmeyin. Herkes alabilir en kötü bir yerde falan çalışırsınız. Bu kadar fakir olamaz kimse. Ben 15 yaşımda para biriktirerek almıştım. Kendi emeğimle.

Kimse bu kadar fakir olamaz diyorsunuz ama o 180 TL için ne kadar uğraşan insanlar var bu kadar saygısız olmayalım lütfen. Ben istesem alabilirdim ama oyun Rockstar tarafından ücretsiz yapıldı ve alanları siz yargılayamazsınız bunuda bilin isterim. Sizde bizler gibi para vermeden bekleseydiniz sizde ücretsiz şekilde oynardınız.
Kardeş çözümü buldum uzun uğraşlar sonucu VPN ile girerseniz sorun çözülüyor yardımlarınız için teşekkürler :) konu kilitlenebilir ve çözüldü yazılabilir.

Kimse bu kadar fakir olamaz diyorsunuz ama o 180 TL için ne kadar uğraşan insanlar var bu kadar saygısız olmayalım lütfen. Ben istesem alabilirdim ama oyun Rockstar tarafından ücretsiz yapıldı ve alanları siz yargılayamazsınız bunuda bilin isterim. Sizde bizler gibi para vermeden bekleseydiniz sizde ücretsiz şekilde oynardınız.
Hangi vpn 'i kullandınız acaba?

Hangi VPN'i kullandınız acaba?

VPN önermek istemiyorum çünkü güvenlik konusunda sizin karar vermeniz gerekiyor.
Ücretsiz alanlara sallayan bazı para vererek alanlar kendilerini afedersiniz ama en*yi gibi hissediyor sanırım. Ben para verdim aldım, o niye bedavaya sahip oluyor zihniyeti hoş değil. Kendi elinde olmayan bir oyuna "balıklama" dalarlar ama. Ben de para vererek aldım çıktığında fakat ücretsiz olduğu için ayrıca sevindim. Oyunu alamayıp oynamak isteyenler için çok iyi oldu. Bedava elde eden arkadaşlar güle güle kullansınlar, iyi oyunlar hepsine.

Size katılıyorum ve bu hoş düşünceniz için teşekkür ederim :)

Geri
Yukarı