Epic Games'ten oyun alınır mı?

TheKewf

Femtopat
Daha fazla  
Steam fiyatları çok pahalı ve Epic Games bunun karşısındada çok çok ucuz. Epic Games'te gelen indirimlerle God of War'ı 300 Alan Wake 2 500 Last of Us'u 500 gibi fiyatlardan alabiliyorduk ve 16 Mayıs'ta da gelecek olan indirimlerle de fiyatlar büyük ihtimalle böyle olacak. Epic Games arkadaşlık ve sosyallik üzerine bir güncelleme yapacağını söylemişti diye biliyorum fakat oyuncuların Epic Games'i ne kadar önemseyip önemsemediği de aşikar, sizce Epic Games'ten ucuza oyun almak mı yoksa 2 katı para vererek Steam'den mi almak? Bana kalırsa Epic Games gibi gözükmekte fakat örneğin ben bu hesabı satmak istesem kim önemser? Veya kim Epic Games hesabı almak ister?

Steam fiyatları çok pahalı ve Epic Games bunun karşısındada çok çok ucuz. Epic Games'te gelen indirimlerle God of War'ı 300 Alan Wake 2 500 Last of Us'u 500 gibi fiyatlardan alabiliyorduk ve 16 Mayıs'ta da gelecek olan indirimlerle de fiyatlar büyük ihtimalle böyle olacak. Epic Games arkadaşlık ve sosyallik üzerine bir güncelleme yapacağını söylemişti diye biliyorum fakat oyuncuların Epic Games'i ne kadar önemseyip önemsemediği de aşikar, sizce Epic Games'ten ucuza oyun almak mı yoksa 2 katı para vererek Steam'den mi almak? Bana kalırsa Epic Games gibi gözükmekte fakat örneğin ben bu hesabı satmak istesem kim önemser? Veya kim Epic Games hesabı almak ister?

Epic Games.

Epic Games, başlarda benim de mesafeli olduğum bir platformdu. Ama özellikle muadilleri olan EA Play ve UPlay'in yanında çok daha stabil ve başarılı durmakta. Kaldı ki bazı oyunlar yanılmıyorsam ilk etapta Epic'te de çıkabiliyor. Ben mesela en son 200-300 ₺ bandındaydı yanılmıyorsam LoTR Return To Moria'yı aldım. Elbette Steam'in hepimizde yeri çok farklı ancak ben son kertede Epic Games'ten de oyun almada bir sakınca görmemekteyim. Kaldı ki, ülkemizin mevcut ekonomik durumunu da göz önünde bulundurduğumuzda, Epic çok daha cazip teklifler sunabilen bir platform.

Hesap satma konusunda ne Steam ne Epic hesabını düzgün bir fiyata satamayacağın için hiçbir anlamı yok. Sallıyorum sen God of War'ı Steam hesabına 1000₺'ye alırsın o hesabı satsan satsan 100₺'ye belki satarsın. Ee ne anladık bu işten, 3 kuruş para için milletin ağız kokusunu çekmeye değmez.

Bunun dışında oyun nerede ucuzsa oradan alınır ama sallıyorum gidip Rimworld gibi Steam atölyesi muhteşem olan bir oyunu da Epic'ten almayın.

God of War Steam kodunu ise şu an 340₺'ye alabiliyorsunuz.

Teşekkür ederim God of war Rdr2 Dying Light 2 tarzı oyunları epicten almışlığım oldu fakat daha fazla oyun almak istiyorum bu yüzden sordum çok teşekkürler

Epic Games, başlarda benim de mesafeli olduğum bir platformdu. Ama özellikle muadilleri olan EA Play ve UPlay'in yanında çok daha stabil ve başarılı durmakta. Kaldı ki bazı oyunlar yanılmıyorsam ilk etapta Epic'te de çıkabiliyor. Ben mesela en son 200-300 ₺ bandındaydı yanılmıyorsam LoTR Return To Moria'yı aldım. Elbette Steam'in hepimizde yeri çok farklı ancak ben son kertede Epic Games'ten de oyun almada bir sakınca görmemekteyim. Kaldı ki, ülkemizin mevcut ekonomik durumunu da göz önünde bulundurduğumuzda, Epic çok daha cazip teklifler sunabilen bir platform.
Teşekkür ederim <3 daha önce zaten oyun almışlığım oldu daha fazla oyun almak istediğim için soru yönelttim fikrin için saol

Hesap satma konusunda ne Steam ne Epic hesabını düzgün bir fiyata satamayacağın için hiçbir anlamı yok. Sallıyorum sen God of War'ı Steam hesabına 1000₺'ye alırsın o hesabı satsan satsan 100₺'ye belki satarsın. Ee ne anladık bu işten, 3 kuruş para için milletin ağız kokusunu çekmeye değmez.

Bunun dışında oyun nerede ucuzsa oradan alınır ama sallıyorum gidip Rimworld gibi Steam atölyesi muhteşem olan bir oyunu da Epic'ten almayın.

God of War Steam kodunu ise şu an 340₺'ye alabiliyorsunuz.

God of warı zamanında ucuz diye epicten aldım 300 tl ye sefasınıda sürdüm daha fazla oyun almak için yazmıştım aslında çok teşekkür ederim

Alınır 3 4 tane büyük oyun almışlığım var. Epice özel olan oyunlar alınabilir.
Teşekkürler <3

Hesap satacak olursan steam hesabını daha çok önemserler diye düşünüyorum. Steam çeşitlilik konusunda üstünlük yakalamış bir platform. yerinde olsam Steam'de indirimleri bekler öyle oyun alımları yaparım.

Ayriyeten Steam'de aile paylaşımı diye bir özellikte var. bu özellik sayesinde, hesabına 1 kişi alabiliyorsun ve ikinizde farklı oyunlar oynamak şartıyla bir hesapta iki kişi oyun oynayabiliyorsunuz. aynı oyunları oynayamıyorsunuz kısaca. dilersen bu şekilde güvendiğin bir arkadaşını aileye alıp, onunla beraber oyun satın-alımları yapabilirsiniz. bu sayede de oyun 20 dolarsa, 10 dolarını o, 10 dolarınıda sen koyar ortak bir satın alım yaparsınız.

Kendim genelde Steam'den aldım oyunlarımı ama fiyat olarak aşşırı ucuz oyunları görünce Epic'te.
Kaçırmadım(Star Wars fallen order, Detroit, jackbox party Games, NFS Unbound)

Hesap satacak olursan Steam hesabını daha çok önemserler diye düşünüyorum. Steam çeşitlilik konusunda üstünlük yakalamış bir platform. Yerinde olsam Steam'de indirimleri bekler öyle oyun alımları yaparım.

Ayrıyeten Steam'de aile paylaşımı diye bir özellikte var. Bu özellik sayesinde, hesabına 1 kişi alabiliyorsun ve ikinizde farklı oyunlar oynamak şartıyla bir hesapta iki kişi oyun oynayabiliyorsunuz. Aynı oyunları oynayamıyorsunuz kısaca. Dilersen bu şekilde güvendiğin bir arkadaşını aileye alıp, onunla beraber oyun satın-alımları yapabilirsiniz. Bu sayede de oyun 20 dolarsa, 10 dolarını O, 10 dolarınıda sen koyar ortak bir satın alım yaparsınız.

Epic Games arkadaşlık ve sosyallik üzerine bir güncelleme yapacak diye biliyorum o yüzden Steam arayüzü mesele değil. Steam'de oyun 20 dolarsa Epic'te 10 dolar oluyor zaten aile paylaşımı yerine oyuna sahip olmak daha mantıklı gibi ve Epic Games popülerleşiyor gittikçe...

Kendim genelde Steam'den aldım oyunlarımı ama fiyat olarak aşşırı ucuz oyunları görünce Epic'te.
Kaçırmadım(Star Wars fallen order, Detroit, jackbox party Games, NFS Unbound)
Süper!

Epic Games arkadaşlık ve sosyallik üzerine bir güncelleme yapacak diye biliyorum o yüzden Steam arayüzü mesele değil. Steam'de oyun 20 dolarsa Epic'te 10 dolar oluyor zaten aile paylaşımı yerine oyuna sahip olmak daha mantıklı gibi ve Epic Games popülerleşiyor gittikçe...

Süper!
Sen bilirsin tabii ki. lakin ben steam'in her konuda genel olarak daha kaliteli olduğunu düşünüyorum. gerisi sana kalmış.

Yeni konular

Geri
Yukarı