Epic Games'ten RDR2 Online'a nasıl girilir?

ardatna

Picopat
Daha fazla  
Epic Games'ten bir arkadaşımız RDR2 story mod almış, nasıl Online gireceğim bulamadım diyor. Epic'te ayrı olarak RDR2 Online var ama alırken çakışan ürün diyormuş, bilen biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Epic Games'ten bir arkadaşımız RDR2 story mod almış, nasıl Online gireceğim bulamadım diyor. Epic'te ayrı olarak RDR2 Online var ama alırken çakışan ürün diyormuş, bilen biri var mı?

Hocam zaten orijinal RDR2'nin içerisinde Online'da bulunuyor. Ayrıca internet kafedeyken görmüştüm tam hatırlamıyorum ama oyunun başında 3 tane seçenek vardı yanılmıyorsam story mode-Online-settings tam hatırlamıyorum arkadaşınız SS atsın elimden geldiğince yardım ederim.

Hocam ana hikaye paketi ve online Paketi var. Arkadaşınız ana hikayeyi paketini almış herhalde. Menü üzerinden online kısma geç dediğinde bir hata vermeli muhtemelen eğer online paketi yoksa.

Şu kısımdan Online moda geçmeyi denesin.

1679249617786.png

Yeni konular

Geri
Yukarı