GTA Online'a Modlar Varken Nasıl Girilir?

whyberky

Hectopat
Merhabalar. Ben hem GTA V'e mod yükleyip hem de Online girmek istiyorum GTA'yı Epic Games'den yükledim (mod yükleyip Online girmek değil amacım.)

Merhabalar. Ben hem GTA V'e mod yükleyip hem de Online girmek istiyorum. (mod yükleyip Online girmek değil amacım.)

Online girmeden önce "mods" klasörü ismini "modss" yapın bu sayede modlar devre dışı kalır. Daha sonra geri gireceğiniz zaman adını eski haline getirin.

GTA 5 Online MOD varken giremiyorsunuz diye biliyorum. Girseniz bile ban yeme ihtimaliniz aşırı yüksek. Her online a girişinizde MOD'ları kaldırmanız gerekiyor.
Online girmeden önce "mods" klasörü ismini "modss" yapın bu sayede modlar devre dışı kalır. Daha sonra geri gireceğiniz zaman adını eski haline getirin.
Skript Hook V yüklü olduğu takdirde MOD var diye sayıyor. Ban yeme ihtimalini ortadan kaldırmaz bu yöntem.

GTA V klasöründeki bütün sonradan eklediğin (oyunun olmayan) asi ve dll dosyalarını başka bir klasöre al. Mods klasörünü ellemene gerek yok. Bu asi ve dll dosyaları mesela dsound.dll, Trainer.asi, OpenIV.asi falan olabilir.

Edit: OpenIV ile modları yüklerken "Mods" klasörüne değil de direk oyunun dosyalarına yüklediysen, hayır giremezsin. Online'a girmenin uzun sürmesinin sebebi GTA 5'in bütün dosyalarını server'a bağlanarak kontrol etmesi. Mesela ben "GTA 4 style handling mod" indirmiştim, direk handling.meta dosyasıyla değiştirmiştim ve Online girmeye çalışırsam altered version hatasını verecek.

Geri
Yukarı