Epic Games'ten uygun oyun önerileri

leaonur

Picopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
XFX AMD RADEON RX 6700
Ryzen 5 5600
Apacer Panther DDR4 3200mhz 16gb ram
Kingston 1tb ssd
MSI B450M-A PRO MAX
Meslek
Öğrenci
RAM
Apacer Panther 3200mhz 16gb DDR4 Ram
SSD veya HDD modeli
Kingston NV2 1TB Ssd
Ekran kartı
AMD XFX Rx 6700 10gb Ekran Kartı
Anakart
MSI B450M-A PRO MAX
İşlemci
Ryzen 5 5600
Hazır Epic Games'te büyük indirimler varken alabileceğim uygun oyunlar hangileri? 50TL ve altı olursa iyi olur ama ufak tefek 50TL'yi geçse sıkıntı olmaz. Hikaye oyunu olursa iyi olur.

Bende olan ve benim tavsiye ettiğim oyunlar:

Metro Exodus.
Tomb Raider.
Batman Arkham Knight.
Outlast.

Hazır Epic Games'te büyük indirimler varken alabileceğim uygun oyunlar hangileri? 50TL ve altı olursa iyi olur ama ufak tefek 50TL'yi geçse sıkıntı olmaz. Hikaye oyunu olursa iyi olur.

Bende olan ve benim tavsiye ettiğim oyunlar:

Metro Exodus.
Tomb Raider.
Batman Arkham Knight.
Outlast.
hocam benim tavsiyem bütçenizi eğer arttırabilirseniz bannerlord alın. Evet biraz fazla çıkmış olursunuz fakat size uzun süreler boyunca zevk verdirir.

hocam benim tavsiyem bütçenizi eğer arttırabilirseniz bannerlord alın. Evet biraz fazla çıkmış olursunuz fakat size uzun süreler boyunca zevk verdirir.
kanka ben zaten rdr nin yanında bir oyun daha almak istediğim için 50tl civarı olsun dedim. Rdr ye o kadar para verdikten sonra 250 tl ye kadar çıkamam.

kanka ben zaten rdr nin yanında bir oyun daha almak istediğim için 50tl civarı olsun dedim. Rdr ye o kadar para verdikten sonra 250 tl ye kadar çıkamam.
Ha o zaman bir şey diyemem. 50 TL ve altı olarak arkadaşlarınız varsa Payday 2 ve Ranch simulator olabilir.

Ha o zaman bir şey diyemem. 50 TL ve altı olarak arkadaşlarınız varsa Payday 2 ve Ranch simulator olabilir.
usta arkadaş varda oyunu oynayan arkadaş yok. eyvallah yinede

Yeni konular

Geri
Yukarı