Epic Games'ten oyun önerisi

maksMka_0015

Picopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Öncelikle 700 TL var oyunların hepsini alırsam 658 TL ediyor yani bütçem yetiyor. Hepsini alabilirim ama ne kadar az olursa tabii ki de iyi.

Battleflied 5 40 TL (Steam'de 4 dolara BF 1 var hangisini alayım?)
The Witcher 3 100TL.
Batman Arkham Knight 11TL.
Dead by Daylight 100 TL.
Rainbow Six: Siege 91 TL.
Control 40 TL.
GTA 5 275 TL.
Oyunlar Full Epic'ten. Bence çıkarmam gerekenler Dead by Daylight çünkü DL 1 ve DL2 bende var ikisini de bitirdim ama Steam yorumları bayağı iyiydi 2 3Kk saat oynayan bayağı vardı. GTA 5 de biraz eskidi gibi GTA 6'yı alırım diye düşünüyorum bir de 275 lira diğerlerine göre çok fazla. Benim düşüncem şu 2 oyundan yana oynayan arkadaşlar varsa önerilerinizi bekliyorum. Önereceğiniz oyunlar da var ise daha iyi olur ama bu oyunlar dışında çoğu oyunu almış durumdayım.

Öncelikle 700 TL var oyunların hepsini alırsam 658 TL ediyor yani bütçem yetiyor. Hepsini alabilirim ama ne kadar az olursa tabii ki de iyi.

Battleflied 5 40 TL (Steam'de 4 dolara BF 1 var hangisini alayım?)
The Witcher 3 100TL.
Batman Arkham Knight 11TL.
Dead by Daylight 100 TL.
Rainbow Six: Siege 91 TL.
Control 40 TL.
GTA 5 275 TL.
Oyunlar Full Epic'ten. Bence çıkarmam gerekenler Dead by Daylight çünkü DL 1 ve DL2 bende var ikisini de bitirdim ama Steam yorumları bayağı iyiydi 2 3kk saat oynayan bayağı vardı. GTA 5 de biraz eskidi gibi GTA 6'yı alırım diye düşünüyorum bir de 275 lira diğerlerine göre çok fazla. Benim düşüncem şu 2 oyundan yana oynayan arkadaşlar varsa önerilerinizi bekliyorum. Önereceğiniz oyunlar da var ise daha iyi olur ama bu oyunlar dışında çoğu oyunu almış durumdayım.

Hocam BF1 EA Play'de 2 dolar.

F1 23 olabilir

Hocam alacaksanız EA e oyun düşmeyebilir şu an dunya genelinde sorun var o yuzden aldiktan sonra gozukmeyecektir iade etmeyin.

F1 23 olabilir

Hocam alacaksanız EA e oyun düşmeyebilir şu an dunya genelinde sorun var o yuzden aldiktan sonra gozukmeyecektir iade etmeyin.
Ea apps te gözükmüyecek ve indiremeyeceksiniz

Hocam, Dead by Daylight ile Dying Light ne alaka ki?

Kanka bildiğim kadarıyla Dead by Daylight zombi + korku oyunu DL ise zombi + korku yani bu türden oynadığım için hemen almaya gerek yok.

F1 23 olabilir

Ea apps te gözükmüyecek ve indiremeyeceksi
anladımhocam teşekürler

Kanka bildiğim kadarıyla Dead by Daylight zombi + korku oyunu DL ise zombi + korku yani bu türden oynadığım için hemen almaya gerek yok.
Aslında Dying Light ile alakası yok. Dead by Daylight 4V1 yani 4 survivor 1 katil, DBD daha çok rekabetçi bir oyun, Dying Light ise hikayeli bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı