Epic hesabı kaç TL eder?

Maryo

Hectopat
Tüm bedava oyunlar var ve
Assassin's Creed Odyssey ve Origin var.
Origin Gold ve Odyssey Deluxe.
Sizce kaç TL eder?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen onu 80-90'a sat ben benimkini vereceğim Watch Dogs vs. her şey var.

30-35 TL eder.
Bilmem sadece gtaV li hesaplar 25tlye peynir ekmek gibi satılıyor. AC oyunlarının da paralı olduğunu düşünürsek, doğru alıcıyı bularak 80tlye satılabilir bence. Tabi hemen elinden çıkarmak istiyorsan dediğin gibi 35-45tl.
Normalde daha çok ederdi de AC oyunları, mulyiplayer olarak tutulmadığından insanlar o oyunlara çok para vermek istemez. Yine de 80tlden ucuza satma!

Son düzenleme:
Bilmem sadece gtaV li hesaplar 25tlye peynir ekmek gibi satılıyor. AC oyunlarının da paralı olduğunu düşünürsek, doğru alıcıyı bularak 80tlye satılabilir bence. Tabi hemen elinden çıkarmak istiyorsan dediğin gibi 35-45tl.

Normalde daha çok ederdi de AC oyunları, mulyiplayer olarak tutulmadığından insanlar o oyunlara çok para vermek istemez. Yine de 80tlden ucuza satma!
3TL'ye var satıcısı. :D GTA5'li hesaplar benim bildiğim İtemsatış.com piyasası 11 TL Game Satış piyasası 25 TL ama Game Satış'ta çok fazla satılmıyor. Yine arkadaş 80'e koyabilir ama satılacağını ben pek düşünmüyorum.

Dosya Ekleri

• s.PNG
    s.PNG
    562,3 KB · Görüntüleme: 66
3TL'ye var satıcısı. :D GTA5'li hesaplar benim bildiğim İtemsatış.com piyasası 11 TL Game Satış piyasası 25 TL ama Game Satış'ta çok fazla satılmıyor. Yine arkadaş 80'e koyabilir ama satılacağını ben pek düşünmüyorum.
Çalıntı 3tl dediklerin. Osatış busatış bilmem ben nakit 25tlye satıyorlar facebook gruplarında. burda birinci elden alıyorsun hesabı. Her şey yasal. Gerçi 3tllik ilanları satın alan birine bunu anlatmak saçma biraz :/
item satis piyasasi da 20 25 tl :D

Çalıntı 3tl dediklerin. Osatış busatış bilmem ben nakit 25tlye satıyorlar facebook gruplarında. burda birinci elden alıyorsun hesabı. Her şey yasal. Gerçi 3tllik ilanları satın alan birine bunu anlatmak saçma biraz :/

item satis piyasasi da 20 25 tl :D
3TL'lik hesaplar çalıntı değil aksine adam alıyor hesabı. 100-200 kişiye satıyor. Ama herkes offline olarak girdiği için kimse etkilenmiyor bu durumdan.

İtem Satış piyasası nasıl 20-25 hocam ?

3TL'lik hesaplar çalıntı değil aksine adam alıyor hesabı. 100-200 kişiye satıyor. Ama herkes offline olarak girdiği için kimse etkilenmiyor bu durumdan.

İtem Satış piyasası nasıl 20-25 hocam ?
Yani girip bakabilirsin 300 kişilik hesapla bir kişilik hesabın fiyatı da mutlaka aynı olmamalı bence.

Hocam 70 TL'lik hesapla da adam oynuyor 300 kişilik hesapla da. Belki hesap tek kişilik olunca kolay satabilir dersiniz ama onun yerine 3 TL veririm işim bitince de bırakırım. Ama siz bilirsiniz yine de.

Dediğiniz 300 kişilik hesaplardaki oyunları Online oynayamazsınız ve hesabın sürekli sizde kalcağı belli değildir ama tek kişilik hesaptaki oyunları Online oynayabilirsiniz ve daha güvenilir hocam.

Geri
Yukarı