Epic hesabı kaç TL eder?

Dostum bilmen gereken şey; o oyunlar Free oldugu zaman cok fazla insan yan hesaplar olusturarak zaten topluyor sonradan ucretli olması o oyunun cogunlukta oldugu (yani degerinin düştügü gercegini degiştirmiyor)

Hocam siz beni anlayamadınız galiba diyorum ki az para etse bile yine de kaar ediyor anlatabiliyor muyum hocam ayrıca Free oyunun hiçbir zaman değeri düşmez 🤣🤣

işte hocam o zaman gta 5 de hiç para etmez death stranding de, bu oyunları bir zaman beleşe alıp değerlendiriyoruz yani.
Yani bedava verilen ve çoğu kişinin aldığı oyunları alıp 200/300 TL kâr etmeyi düşünüyorsan hiç düşünme bence

Hocam siz beni anlayamadınız galiba diyorum ki az para etse bile yine de kaar ediyor anlatabiliyor muyum hocam ayrıca Free oyunun hiçbir zaman değeri düşmez 🤣🤣
Zaten o oyunlara ilgisi olan kişiler çoktan bedava almıştır fakat alamayan olursa o kadar para vereceğini sanmıyorum

Hocam hatırlıyor musunuz GTA 5 preminium bedava olmuştu ve herkes almıştı şuanii fiyatına bakar mısınız lütfen.
Oyunun piyasa değeri düşer demiyorum zaten , oyunun olduğu hesapların değeri çok bir şey etmez diyorum eğer GTA 5 var diye bir hesaba 200 lira veriyorsanız vermeyin bence 70 lira daha koyup Steam üzerinden alabilirsiniz.

Oyunun piyasa değeri düşer demiyorum zaten, oyunun olduğu hesapların değeri çok bir şey etmez diyorum eğer GTA 5 var diye bir hesaba 200 lira veriyorsanız vermeyin bence 70 lira daha koyup Steam üzerinden alabilirsiniz.

Pardon hocam başka biri demişti sizle karıştırmışım.

Hocam şu an öyle hesap ortada yok ki alıp kendine çekesin, her hesapta 50 kişi var.
Hesap almayın oyunu alın diyorum o zaman dediğiniz şey hem riskli hemde çalıntı hesaplarda oluyor 70 TL az vericem diye gidip 200 TL ye hesap alırsın bakarsın çalıntı çıkmış veya bir sorun oldu ucuz diye her kapıya giderseniz sonu iyi bitmez

Geri
Yukarı