Epic hesabındaki oyunlar Steam'de olsa değeri ne kadar olur?

Lartu

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bu envanterdeki oyunlar Steam'de olsa o Steam hesabının değeri ne kadar olurdu?

Dosya Ekleri

• 1111.PNG
    1111.PNG
    54,6 KB · Görüntüleme: 138
  • 2.PNG
    2.PNG
    61,1 KB · Görüntüleme: 134
  • 3.PNG
    3.PNG
    62,7 KB · Görüntüleme: 116
  • 6.PNG
    6.PNG
    62,4 KB · Görüntüleme: 102
  • 11.PNG
    11.PNG
    57,3 KB · Görüntüleme: 133
Bu envanterdeki oyunlar Steam'de olsa o Steam hesabının değeri ne kadar olurdu?

Hocam hepsine bakmadan konuşuyorum ancak muhtemelen çoğu Epic Games'in dağıttığı ücretsiz oyunlardan toplama. Dünya genelinde bu oyunları çoğu kişi topladığı için de değerler bir hayli düşer.

Hocam hepsine bakmadan konuşuyorum ancak muhtemelen çoğu Epic Games'in dağıttı ücretsiz oyunlardan toplama. Dünya genelinde bu oyunları çoğu kişi topladığı için de değerler bir hayli düşer.
O oyunları Steam de olsa değerlendirelim çünkü epic de olsa fiyat daha düşük olur bu biliniyor.

Hocam hepsine bakmadan konuşuyorum ancak muhtemelen çoğu Epic Games'in dağıttı ücretsiz oyunlardan toplama. Dünya genelinde bu oyunları çoğu kişi topladığı için de değerler bir hayli düşer.
Niye toplamayacakmış? Bu Epic Games'in sorunu oyunu alanların değil. Hele bunu Türkiye'de demeniz. Daha zor topladığı parayı, aylarca biriktirdiği parayı bir oyuna mı yatıracak? Kaliteli oyunlar 150 200+ TL civarında.

Niye toplamayacakmış? Bu Epic Games'in sorunu oyunu alanların değil. Hele bunu Türkiye'de demeniz. Daha zor topladığı parayı, aylarca biriktirdiği parayı bir oyuna mı yatıracak? Kaliteli oyunlar 150 200+ TL civarında.

Hocam nasıl okudunuz bilmiyorum ama konu sahibine toplama böyle oyunları vesaire dediğimi göremiyorum ben. Bende mi bir sorun var yoksa sizde mi orasını bilemiyorum ancak tekrar yazdığımı okuyup bir dahakine ona göre bir cevap verirseniz sevinirim.

Epic Games'in dağıttığı ücretsiz oyunlardan toplama.
1630345969003.png

Bak ne yazıyor orada.
@Againbirth neden güldün? Yatır bakalım aylarca topladığın parayı. Herkesin kendine göre durumu var, durumu kötü olan o kadar emek harcayarak kazandığı parayı 1 oyuna neden yatırsın?

Ancaktan sonra cümleyi okursanız daha kavrayabilirsiniz. Toplama kelimesi yapma, etme anlamında değil birkaç ücretsiz oyunun toplamak anlamında. Düzgün okusaydınız anlayabilirdiniz.

Toplama yaptım ama düşünülmesi gereken bu oyunları Steam de olduğu düşünüp o Steam hesabının değerini bulmak Epic'in dağıttıyı oyunlar Steam'i o kadar çok etkilemez.

@Againbirth Hem maddi durumun yeterli değil, sorumluluğunu aldığın bir kediyi kısırlaştıramıyorsun. Hem de mesajıma gülücük atıyorsun. Maddi durumun yeterli değilmiş, git 200 TL yatır bir oyuna, yatırabilir misin maddi durumun yeterli değilse? Daha hayvanın kısırlaştırmasını yapamayıp oyuna para yatırdıysan da ne diyelim yani.
1630346166143.png

Ancaktan sonra cümleyi okursanız daha iyi kavrayabilirsiniz. Toplama kelimesi yapma, etme anlamında değil birkaç ücretsiz oyunun toplamak anlamında. Düzgün okusaydınız anlayabilirdiniz.
Anlayamadım. Bildiğin toplama, oynama dediğini anladım. Fakat oynamayacağın oyunları alma dediğini düşünüyorum. Haklı mıyım?

@Againbirth Hem maddi durumun yeterli değil, sorumluluğunu aldığın bir kediyi kısırlaştıramıyorsun. Hem de mesajıma gülücük atıyorsun. Maddi durumun yeterli değilmiş, git 200 TL yatır bir oyuna, yatırabilir misin maddi durumun yeterli değilse? Daha hayvanın kısırlaştırmasını yapamayıp oyuna para yatırdıysan da ne diyelim yani.
Maddi durumu kötü diye yorum yapamasın mı? Ne saçma bir düşünce bu? Ayıp yav. Konudan bağımsız olsa da ne gerek var böyle şeylere?

Konuya dönersek Steam'den tek tek mağazaya girip toplamak gerek. Bir sürü oyun var. Kimse bunun için uğraşmaz. Zahmet olacak ama sen uğraş be kardeşim :D

Geri
Yukarı