Epic kupon ile AC Odyssey alınır mı?

Joel1

Hectopat
Ben RDR2 almak istiyorum yanına da AC Odyssey alacağım galiba ortalama iki oyunuda 40-55 arası FPS oynatacak sistemim var ama AC Odyssey eskimiş gibi geldi. 2018'de çıkmış ama sanki popülerlik konusunda eskidiği için alasım gelmiyor. Sizce alınır mı AC Odyssey? Bir de alırsam kaç saat gömerim başında eğlenceilimi içerik nasıl AC Odyssey hakkında tecrübelerinize paylaşır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben RDR2 almak istiyorum yanına da AC Odyssey alacağım galiba ortalama iki oyunuda 40-55 arası FPS oynatacak sistemim var ama AC Odyssey eskimiş gibi geldi. 2018'de çıkmış ama sanki popülerlik konusunda eskidiği için alasım gelmiyor. Sizce alınır mı AC Odyssey? Bir de alırsam kaç saat gömerim başında eğlenceilimi içerik nasıl AC Odyssey hakkında tecrübelerinize paylaşır mısınız?
Daha önce AC Valhalla oynadıysanız eski gelir oyun size.

AC Odyssey'in grafikleri gayet iyi bildiğim kadarıyla oyunun süresi de 40+. Ama bir AC oyunu olduğu için yan görevler bayabilir.

Origins'te yaşadığım hayal kırıklığı sonrasında Odyssey oynuyorum ve güzel bir oyun diyebilirim. Yan görevlerde Origins'teki kadar sıkıcı ve aynı değil ama bir yerden sonra bıktırabilir. Her şeyi yapacağım diyorsan 70 saatten fazla sürer gibi. Eskimiş derken görsel olarak soruyorsan çok iyi grafikleri var zaten.

Online bir oyun değil ki, popüler olup olmamasının ne önemi var? Ben 100 saat kadar oynadım gayet iyi oyundur. Ayrıca görsel olarak da hâlâ çok iyi duruyor.

DLC paketleri ile beraber almanızı öneririm.
Oyunu toplam 168 saat oynadım, DLC paketleriyle beraber birkaç kere bitirdim.
Yan görevlere bulaşmadan ana hikayesi 30-35 saat civarı sürüyor.
Red Dead Redemption 2 kadar iyi bir oyun değil elbette, ancak oynamaya değecek bir oyun.

Hocam ben 3 kere bitirdim Odyssey'i nedense dünyası falan çok içine çekti hoşuma gitti.Şimdi de Valhalla oynuyorum ama Odyssey daha ayrı bence.

DLC paketleri ile beraber almanızı öneririm.
Oyunu toplam 168 saat oynadım, DLC paketleriyle beraber birkaç kere bitirdim.
Yan görevlere bulaşmadan ana hikayesi 30-35 saat civarı sürüyor.
Red Dead Redemption 2 kadar iyi bir oyun değil elbette, ancak oynamaya değecek bir oyun.
Bende almayı düşünüyorum epic üzerinden. DLC paketlerine erişmek için hangi sürümü almam gerekiyor deluxe edition mu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı