Epic Mega Sale için 50TL oyun tavsiyesi

Control tavisye ederim güzel bir oyuna benziyor üstelik Türkçe altyazılı.

DÜZELTME: Türkçe altyazılı değilmiş ben alırken öyle yazıyordu ama bir yanlışlık olmuş sanırım değiştirmişler. :)

Türkçe desteği ve Cthulhu mitosu için aldım umarım optimizasyonu ve oynanışı iyidir. :)
Bende aynı sebeplerden aldım, benim bilgisayar her türlü önerilenleri karşılarmıyor o yüzden optimizasyondan ümidim yok, tek temennim türkçe desteğin iyi olması. Çünkü yapımda görevlerin yerlerine kadar konuşulanlardan bişeyler çıkararak bulmak üzerine yoğunlaşıcakmışız. Türkçeci çok seviyorum. 😀

Bende aynı sebeplerden aldım, benim bilgisayar her türlü önerilenleri karşılarmıyor o yüzden optimizasyondan ümidim yok, tek temennim türkçe desteğin iyi olması. Çünkü yapımda görevlerin yerlerine kadar konuşulanlardan bişeyler çıkararak bulmak üzerine yoğunlaşıcakmışız. Türkçeci çok seviyorum. [emoji3]
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter hediye verilmesi ayrı güzel olmuş. Ucuz olanı aldım diğerini almamakla hata mı ettim diyorum hep. DLC'ler bu oyuna ne katıyor acaba merak ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı