Epic sepetim nasıl?

1704823715708.png

Arkadaşlar listeden çıkarmam ya da eklemem gereken önerebileceğiniz bir oyun var mı?
Ama bütçem en fazla 1.5k olabilir.
Birçok oyuna sahip olduğum için Steam hesabımdan bakıp da önerebilirseniz sevinirim.

Cities 2 alın bence Epic üzerinde varsa.
o sanırım yok

Steam'de oynamadığın o kadar güzel oyun varken neden satın alıyorsun??
Şuan yoğun çalıştığım bir iş temposunda olduğum için vakit bulamıyorum ama ilerde bulabildiğimde sırayla hepsini oynamayı planlıyorum. Onun için de biraz daha oyun arşivi yapıyorum.

Şuan yoğun çalıştığım bir iş temposunda olduğum için vakit bulamıyorum ama ilerde bulabildiğimde sırayla hepsini oynamayı planlıyorum. Onun için de biraz daha oyun arşivi yapıyorum.
Yapma hocam yazık günah. O kadar oyun bitmez.

Gerçekten yemeyip içmeyip oyun oynadığın bir dönem olursa zaten sen oyunları bitirene kadar yine bi indirim olur.

Yapma hocam yazık günah. O kadar oyun bitmez.

Gerçekten yemeyip içmeyip oyun oynadığın bir dönem olursa zaten sen oyunları bitirene kadar yine bi indirim olur.
Hocam haklı olduğunuz taraflar var ama o kadar para benim için konu oyun olduğunda gözde çıkartılabilir.
Çalıştığım iş de aşırı yoğun çalışma sonrası eve geldiğimde de bu tempoyu İngilizce, Programlama ve kitap okuma derken devam ettiriyorum derken sadece 1-2 saat oyunlara zaman kalıyor ki bu tip zamanı varsaydığımız da bu oyunları 10 yıldan az sürede bitirmem olası bile değil gibi ama yine de en azından canım istediğinde istediğim oyunu oynayabileyim istiyorum ki bu saatten sonra da yeni bir oyun alacağımı düşünmüyorum fiyatlar bu kadar artmışken...

Hocam haklı olduğunuz taraflar var ama o kadar para benim için konu oyun olduğunda gözde çıkartılabilir.
Çalıştığım iş de aşırı yoğun çalışma sonrası eve geldiğimde de bu tempoyu İngilizce, Programlama ve kitap okuma derken devam ettiriyorum derken sadece 1-2 saat oyunlara zaman kalıyor ki bu tip zamanı varsaydığımız da bu oyunları 10 yıldan az sürede bitirmem olası bile değil gibi ama yine de en azından canım istediğinde istediğim oyunu oynayabileyim istiyorum ki bu saatten sonra da yeni bir oyun alacağımı düşünmüyorum fiyatlar bu kadar artmışken...
Hocam direk söyleyeyim para çöpe gidiyor.

3 yada 4 oyun dışında diğer hepsi Steam'deki oyunlarından sonra gelir. Ki o zamana kadar da zaten iyice yıllanırlar.

Hocam direk söyleyeyim para çöpe gidiyor.

3 yada 4 oyun dışında diğer hepsi Steam'deki oyunlarından sonra gelir. Ki o zamana kadar da zaten iyice yıllanırlar.
Hocam sizin pencerenizden baktığımda haklılık payınız olsa da ben daha da geniş bir Perspektif den bakıyorum. Yani Steam de o kadar oyun varken Epic de kilere sıra gelmesi her ne kadar zor da olsa ben aslında 20 yıl boyunca beni idare edecek ve ilerde keşke şu oyunu alsaydım da oynardım demek istemediğim için alıyorum ki muhtemelen bu da son sepetim olacak... Ama bu konu da ki uyarı ve görüşünüz için teşekkür ederim.

Hocam her insanın zevki farklı adam oynayacakki alıyor. Sepet çok iyi bu arada 😍
Teşekkür ederim hocam :)
Aslında vaktimi oyunlarla heba etmeyi istemiyorum ki Yaşam amacım kendimi geliştirmek ama bu yolda hem iş de harıl harıl çalışmam, hem de ev de kendimi Programlama, İngilizce ve kitap okuma da geliştirmek için zorlarken insan artık bunalıma giriyor... bunun da çaresini günlük 1 2 saat bu ufak oyun etkinlikleri buluyorum ki bu nedenle en azından oynadığım oyunlar pahalı ve kaliteli olsun istiyorum :,)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı