Epic Store sızdırdı: GTA 5 ücretsiz oluyor!

İnternetteki ve sosyal medyadaki sağlam 2 kaynaktan duydum. Ve şöyle bir durum var arkadaşlar GTA V'i eğer ücretsiz dağıtırsa herkes hile açacaktır çünkü yeni yeni Epic Games hesabı açıp oraya da GTA V ekleyebilir böylece oyunda çok büyük kirlilik yaşanır şöyle düşünün belki de Steam bazı oyunları oyuncu kitlesinin bozulmasını kabul edemeyeceği için fiyatlarını yüksek tutuyor olabilir.
Açıkçası ben halen ümitliyim verecekler gibi.

İnternetteki ve sosyal medyadaki sağlam 2 kaynaktan duydum. Ve şöyle bir durum var arkadaşlar GTA V'i eğer ücretsiz dağıtırsa herkes hile açacaktır çünkü yeni yeni Epic Games hesabı açıp oraya da GTA V ekleyebilir böylece oyunda çok büyük kirlilik yaşanır şöyle düşünün belki de Steam bazı oyunları oyuncu kitlesinin bozulmasını kabul edemeyeceği için fiyatlarını yüksek tutuyor olabilir.
Şuan hiç hile yok zaten online'da dimi.

Umarım GTA 5 verilmez. Sonra herkes CS'de olduğu gibi 'hile var her yerde oyun oynayamıyoruz dicek' daha bugün arkadaşımla konuştum. Tonla hesaptan oyunu alıp hile açacağım dedi. İnanın GTA 5 verilmemesi daha iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı