Epic Store'da ARK ücretsiz olmadı!

Dragneel.99

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Dünya
Daha fazla  
Epic Games'in vereceği son gizli oyun ARK olarak gözüküyordu. Fakat Overcooked! oldu .
Ek Açıklama 2020-06-04 180019.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Reddit'teki sızıntıya göre Ark: Survival Evolved bedava olacaktı ve Ark cidden popüler bir oyun. Ama Epic Games Overcooked'i bedava verince üzülmedim değil. Aslında haklılar zaten 3 tane güzel oyun verdiler ama beklentilerimiz de boşa çıktı. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
Epic Games'in vereceği son gizli oyun Ark olarak gözüküyordu. Fakat Overcooked! Oldu .Eki Görüntüle 582518

Çok ilginç hocam, ben konu açmıştım ama sizinki benimkinin üstüne çıkmış. Konular mı karıştı acaba?

Son düzenleme:
Reddit'teki sızıntıya göre Ark: Survival Evolved bedava olacaktı ve Ark cidden popüler bir oyun. Ama Epic Games Overcooked'i bedava verince üzülmedim değil. Aslında haklılar zaten 3 tane güzel oyun verdiler ama beklentilerimiz de boşa çıktı. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Çok ilginç hocam, ben konu açmıştım ama sizinki benimkinin üstüne çıkmış. Konular mı karıştı acaba?
Belki sonra ücretsiz yaparlar? Ne de olsa yeni çıkacak olan Total War oyununu bedavaya vericekler. Belki Ark: Survival'da mağazaya gelince bedava olabilir.

Belki sonra ücretsiz yaparlar? Ne de olsa yeni çıkacak olan Total War oyununu bedavaya verecekler. Belki Ark: Survival'da mağazaya gelince bedava olabilir.

Ark'yi boşverin hocam. Siz Total War deyince artık Ark boş geldi. Yine umudumuzu kırmasalar güzel olur.

Geri
Yukarı