EPIC, Ücretsiz Kingdom Come Deliverance dağıtacak

Çok büyük çoğunluğunu Fortnite'dan diyelim.
1581069690163.png

Bayağı birçok kişi kuponu kullandıktan sonra tekrar kuponu kullanabildiğini söylemişti.
19 Aralık itibariyle başlayan indirimler, yeni yılın ilk günü 1 Ocak tarihine kadar sürecek. Platformun bu indirim dönemi için başlattığı tek kampanya da oyun indirimleri değil üstelik. Şirket, ayrıca “Epic Kuponu” adını verdiği 60 TL tutarındaki kuponunu da oyuncuların kullanımına sunuyor.

Epic’in kampanyası olan kuponun kullanılabildiği oyunlar ise 79,99 TL üstünde bir değere sahip olan oyunlar. Üstelik kuponun kullanım tarihi, sadece indirim dönemiyle de sınırlı değil. Epic Kuponu, 1 Mayıs 2020 tarihine kadar kullanılabiliyor. Ayrıca promosyon dönemi içerisinde 79,99 TL veya üstündeki bir bedelde oyun satın alırken Epic Kuponu kullanırsanız, 60 TL değerinde bir başka Epic Kuponu daha kazanıyorsunuz.

Bu oyunu tam 4 yıl beklemiştim. İlk Kickstarter kampanyasından beri. Benim hayalimdeki taban öyle höt diye köyümüzün yağmalanıp, bir anda şövalye kesileceğimiz bir oyun değildi.

İlk baş oyunda istenilen meslek yapılabilecek diye anlatılmıştı. Hırsızından tüccara, tüccarından paralı askere, ya da bir çiftçiye kadar oyuncunun özgür seçimine bırakılmıştı. Fakat maliyetli bulundu ve tek taban üzerinde gidildi bu oyunda. Ha oyun güzel miydi güzeldi fakat o devasa açık dünya tekdüze bir hikayeyle çok kısıtlanmıştı.

Bayağı birçok kişi kuponu kullandıktan sonra tekrar kuponu kullanabildiğini söylemişti.
19 Aralık itibariyle başlayan indirimler, yeni yılın ilk günü 1 Ocak tarihine kadar sürecek. Platformun bu indirim dönemi için başlattığı tek kampanya da oyun indirimleri değil üstelik. Şirket, ayrıca “Epic Kuponu” adını verdiği 60 TL tutarındaki kuponunu da oyuncuların kullanımına sunuyor.

Epic’in kampanyası olan kuponun kullanılabildiği oyunlar ise 79,99 TL üstünde bir değere sahip olan oyunlar. Üstelik kuponun kullanım tarihi, sadece indirim dönemiyle de sınırlı değil. Epic Kuponu, 1 Mayıs 2020 tarihine kadar kullanılabiliyor. Ayrıca promosyon dönemi içerisinde 79,99 TL veya üstündeki bir bedelde oyun satın alırken Epic Kuponu kullanırsanız, 60 TL değerinde bir başka Epic Kuponu daha kazanıyorsunuz.
Son cümlede "promosyon dönemi içerisinde" derken indirim dönemini mi kastediyor yoksa ben şu an kuponu kullanırsam da geçerli mi?

Son cümlede "promosyon dönemi içerisinde" derken indirim dönemini mi kastediyor yoksa ben şu an kuponu kullanırsam da geçerli mi?
1 Mayısa kadar sınırsız. Promosyon 1 Mayıs ayında bitecek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı