Epic üzerinden alınan RDR2 Steam kütüphanesine eklenebilir mi?

İşletim sistemi
Windows 11

Benker

Kilopat
Yer
Adana, Turkey
Daha fazla  
Kütüphane sayfasının altındaki + tuşuna basarak "oyun ekle" dediğimde kısayolundan oyunu ekledim aslında. Ama bir defa oynayabildim sonra hata verdi. Bir daha giremedim. Zaten oyun kütüphaneye eklendi görünüyor ama penceresi boş, yani afişi gelmedi.

Ürün etkinleştirme üzerinden denemek istedim ama sanırım Epic ürünün seri numarasını vermiyor ya da ben nereden temin edeceğimi bilemiyorum. Bu numarayı bilemediğim için oradan da beceremedim.

Var mıdır bunun bir çözümü?

Epic mi kötü, bencil ve haksız firma. Güldürmeyin Allah aşkına. Steam kaç kere Gta 5, nba 2k21 verdi ücretsiz? Bencil olan Steam'in ta kendisidir. Epicle o konuda rekabet edebilmesi için kırk fırın ekmek yemesi lazım. Ayrıca sen kendi dükkanındaki ürünü karşıdaki rakip dükkana emanet eder misin? Bunu kim yapar? Bunu yapmadığı için mi haksız oluyor. Öyleyse Steam oyununu Epic'e eklemeye deme bakalım, Steam buna müsaade ediyor mu? 😂 Cidden şunu yazmış olmanız inanılmaz ya.
Sen biraz internette dolaş istersen. Nasıl bir dolandırıcı olduklarını anlarsın. Zaten epici senin gibi savunanların %99 ne dediğimi bilmiyor bile.

Sen biraz internette dolaş istersen. Nasıl bir dolandırıcı olduklarını anlarsın. Zaten epici senin gibi savunanların %99 ne dediğimi bilmiyor bile.
Savunanlar bilmiyor demişsin ama arkadaşa cevap niteliğinde açıklayacak bir şey de söylememişsin. Sene olacak 2022 hala sağdan soldan duyduğunuz bilgilerle insanlara körü körüne saçma sapan cevaplar veriyorsunuz. Oooo Epic Games en iyisidir demiyorum ama argümanlarınızın elle tutulur bir yanı yok. Mesele güvenlik veya bilgilerinin çalınması mı? Diğer büyük firmaların bilgilerinle ne yaptığının garantisi yok. Veya yaklaşık %40lık bir bölümünün Tencent adlı Çinli bir firmaya mı ait olması problem? Günlük hayatta bile kullandığın her şeyin üstünde Çin ibaresi var zaten.

Geri
Yukarı