Epic ve Ubisoft indirimlerinden oyun önerisi

Hephaestus06

Hectopat
1. AC serisinden Origins Gold Edition 21TL mi, Odyssey Deluxe Edition 24TL mi daha alınabilir?
2. Açık dünya oyunu olarak da 30TL'ye Watch Dogs 2 Deluxe Edition + Far Cry 4 mü, Far Cry 5 + New dawn Deluxe Edition mı, GTA 5 mi, Far Cry Gold Edition mı?
Çok seçenek sundum ama kararsız kaldım. Daha önce doğru dürüst hikaye oyunu oynamadığım için fikrim de yok. Ne önerirsiniz?

Valla fiyatlar o kadar uygun ki hepsini alın diyesim var. Odyssey originsten biraz gelişmiş ama yine aynı oyun gibidir, dlclerle beraber aldığınızda baya keyifli 60-70 saat geçirirsiniz.

1. AC serisinden Origins Gold Edition 21TL mi, Odyssey Deluxe Edition 24TL mi daha alınabilir?
2. Açık dünya oyunu olarak da 30TL'ye Watch Dogs 2 Deluxe Edition + Far Cry 4 mü, Far Cry 5 + New dawn Deluxe Edition mı, GTA 5 mi, Far Cry Gold Edition mı?
Çok seçenek sundum ama kararsız kaldım. Daha önce doğru dürüst hikaye oyunu oynamadığım için fikrim de yok. Ne önerirsiniz?
Eğer imkanınız varsa AC Odyssey Gold Edition alın, yanında AC3 Remastered+ 30 saat oynanış sunan DLC’ler geliyor. Deluxe Edition’da temel oyuna bir şey eklenmiyor. İki üç booster item var sadece. Origins Gold Edition da alınabilir.

Far Cry 5: Gold Edition’da 20 saat civarı oyun süresi veren DLC’ler, + Far Cry 3 geliyor. New Dawn yerine bence DLC’ler+ Far Cry 3 daha worth. FCND çok sevilmiyor.

Hocam büyük ihtimal almışsınızdır ama kısmi Ubisoft fanı olarak size şöyle söyleyim öncelikle A.c Odyssey parasını kuruşuna kadar hak ediyor 80 saat gideri var Origins benim görüşüm almamanız yönünde çünkü Odyssey hem aynısı hem daha üstüne bir şeyler eklenmiş hali Origins'te sadece çöl falan var işte. Far Cry'a gelirsek bazı insanlar Far Cry 3'ü alın gerisini almayın diyor ama ben 3 oyunu da bayağı bir beğendim dürüst olmam gerekirse, şunu söyleyeyim ek paketlerini almayın yani Far Cry New Dawn falan bulaşmayın direk 3, 4,5. 5. oyunu arkadaşlarla sarabilir.

Eğer imkanınız varsa AC Odyssey Gold Edition alın, yanında AC3 Remastered+ 30 saat oynanış sunan DLC'ler geliyor. Deluxe Edition'da temel oyuna bir şey eklenmiyor. İki üç booster item var sadece. Origins Gold Edition da alınabilir.

Far Cry 5: Gold Edition'da 20 saat civarı oyun süresi veren DLC'ler, + Far Cry 3 geliyor. New dawn yerine bence DLC'ler+ Far Cry 3 daha worth. Fcnd çok sevilmiyor.

Biraz pahalı hocam 52 TL Ubisoft'ta almasına alırım da, daha Detroit ve Witcher da alacağım. Origins Gold 21TL mesela, onu ve Odyssey'in Deluxe'unu alsam, Origins'le baslasam zaten yavas yavas oynayacagımdan bu sene Odyssey'e giremeyebilirim bile. Sonraki indirimlerde de Odyssey'e DLC alsam, mantıklı olur mu? 2 ayrı oyun almış olurum hem de, Odyssey'le çok benzer olduğu için alışmaya başlarım.

Biraz pahalı hocam 52 TL Ubisoft'ta almasına alırım da, daha Detroit ve Witcher da alacağım. Origins Gold 21TL mesela, onu ve Odyssey'in Deluxe'unu alsam, Origins'le baslasam zaten yavas yavas oynayacagımdan bu sene Odyssey'e giremeyebilirim bile. Sonraki indirimlerde de Odyssey'e DLC alsam, mantıklı olur mu? 2 ayrı oyun almış olurum hem de, Odyssey'le çok benzer olduğu için alışmaya başlarım.
Olur hocam nasıl isterseniz. Sonraki indirimde Odyssey Season Pass büyük ihtimal 56 TL’ye düşer, Gold Edition’u 78’e almış olursunuz 67.25 yerine. Çok büyük bir fark yok yani. Vakit bolsa diye demiştim ben, yanında AC3 de geliyor ya, ondan :D

Geri
Yukarı