Epic'deki Star Wars: Battlefront 2 GeForce NOW'da Origins üzerinden oynanabilir mi?

mehmet_macal

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bildiğiniz üzere GeForce NOW'a Star Wars: Battlefront 2 geldi ama sadece Steam ve Origins hesabı ile giriş var. Star Wars: Battlefront 2 oyununu ben Epic'den ücretsiz almıştım acaba Origins hesabıyla giriş yapsam Epic'deki Star Wars: Battlefront 2 oyununu oynayabilir miyim?

Evet, oynayabilirsin. Ben oynuyorum sana da açıklayayım. Steam'den veya Epic'den bir Origin oyunu alırsan Origin hesabını oyunu aldığın sitedeki hesabına bağlıyorsun. Böylece oyun Origin kütüphanende de görünüyor. Origin kütüphanende göründükten sonra GFN'de Origin'i seçip oyunu açarsan oynayabilirsin. İyi eğlenceler.
Oyunu Origin'de nasıl göstericem dersen de Epic uygulamasında Star Wars: Battlefront II'ye indirmesi için tıkladım. Origin hesabını bağlamamı istedi hemen. Bağladıktan sonra indirme işlemini başlatmadım. Sonra Origin'e girdiğimde kütüphanemde oyunu gördüm.

Evet, oynayabilirsin. Ben oynuyorum sana da açıklayayım. Steam'den veya Epic'den bir Origin oyunu alırsan Origin hesabını oyunu aldığın sitedeki hesabına bağlıyorsun. Böylece oyun Origin kütüphanende de görünüyor. Origin kütüphanende göründükten sonra GFN'de Origin'i seçip oyunu açarsan oynayabilirsin. İyi eğlenceler.
Oyunu Origin'de nasıl göstericem dersen de Epic uygulamasında Star Wars: Battlefront II'ye indirmesi için tıkladım. Origin hesabını bağlamamı istedi hemen. Bağladıktan sonra indirme işlemini başlatmadım. Sonra Origin'e girdiğimde kütüphanemde oyunu gördüm.
Bu GOG içinde mümkün mü? Frostpunk ve Ghostrunner GOG kütüphanemde ama GFN'de GOG olmadığı için oynayamıyorum.

Ghostrunner benim de GOG kütüphanemde, çeşitli çakallıklarla oynamayı denedim olmadı.
Bu GOG içinde mümkün mü? Frostpunk ve Ghostrunner GOG kütüphanemde ama GFN'de GOG olmadığı için oynayamıyorum.

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim. Bu arada CANSUNGUR3AY kodu ile 3 aylık Gefore now 240 yerine 180 TL oluyor aklınızda bulunsun

Çok teşekkür ederim. Bu arada CANSUNGUR3AY kodu ile 3 aylık Gefore now 240 yerine 180 TL oluyor aklınızda bulunsun
Biraz önce gördüm hocam kodu ama çok şükür sonunda dün akşam iyi bir gaming notebook aldım. GFN uzun süre kullanmam. Bu arada sorununuzu çözebildiysem çözüm derseniz sevinirim. İyi forumlar.

Oyunu Origin'de nasıl göstereceğim dersen de Epic uygulamasında Star Wars: Battlefront II'ye indirmesi için tıkladım. Origin hesabını bağlamamı istedi hemen. Bağladıktan sonra indirme işlemini başlatmadım. Sonra Origin'e girdiğimde kütüphanemde oyunu gördüm.

Kanka tekrar selam biraz geç cevap verdim üzgünüm çünkü GeForce NOW'ı daha yeni satın aldım. Dediğin taktiği yaptım Origin kütüphaneme geçti oyun, sonra saçma bir şekilde doğru olan şifremi kabul etmedi falan neyse değiştirdim. Sonra baktım oyun kütüphanemde tamam dedim her şey okey sonra oyuna bir tıkladım bu sorunla karşılaşıyorum ve oyundan atıyor.

Dosya Ekleri

• resim_2022-06-11_120906859.png
    resim_2022-06-11_120906859.png
    195,8 KB · Görüntüleme: 124

Yeni konular

Geri
Yukarı